w

Niemowlęta w The Sims 4 mają “ukryte” interakcje ze zwierzakami. Twórcy nawet o tym pomyśleli

Źródło: https://twitter.com/onlyabidoang/status/1638611530324508672

Kto by się spodziewał, że deweloperzy pomyślą też o unikalnych interakcjach pomiędzy niemowlakami a zwierzętami domowymi w TS4.


Niemowlęta zostały dodane do The Sims 4 całe 2 tygodnie temu za sprawą pełnej aktualizacji gry na 2 dni przed premierą najnowszego dodatku – Razem raźniej. I choć update miał za zadanie przygotować grę do nowego rozszerzenia, to gracze podstawowej wersji otrzymali naprawdę wiele nowości.

Niemowlęta to oczywiście nie wszystko, co weszło za sprawą ostatniej dużej aktualizacji, jednak stanowią główną jej część. I mimo że gracze mają już do czynienia z nimi od 2 tygodni, to niektórzy wciąż odkrywają nowe rzeczy z nimi związane.

Interakcje pomiędzy zwierzętami a niemowlakami

Warto wiedzieć, że w tym celu należy posiadać w swojej kolekcji dodatek Psy i koty, który wprowadza możliwość posiadania zwierząt domowych w The Sims 4. Nie każdy się spodziewał, że niemowlęta będą miały tak „rozbudowane” interakcje z psami i kotami, ale jak widać, twórcy pomyśleli nawet o tym.

Graczom naprawdę bardzo podoba się nowa grupa wiekowa. Wiele osób uważa, że bombelki są naprawdę przeurocze i jakby nie patrzeć to ogólnie każda ich animacja czy interakcja tylko dodaje im tej słodkości. Okazuje się, że zwierzakami wcale nie jest inaczej.

I wygląda na to, że aktywności pomiędzy kotami i psami a niemowlętami w The Sims 4 nie ograniczają się jedynie do głaskania ich czy przytulania, ale może też z nimi… spać. A raczej obok nich.

To już coś, czego małe dzieci, czyli następna grupa wiekowa po niemowlętach, już robić nie może. Tak więc okazuje się, że niemowlaki mają swoje osobne interakcje specjalnie dla zwierząt.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4