Jak wygląda drzewo genealogiczne rodziny, na którą gracz The Sims 4 poświęcił całe 2 lata?

Sims 4

Reklama

Gracze TS4 bardzo często chwalą się swoimi rodzinami oraz postępami w grze. Tym razem naprawdę zrobi wrażenie.


Gracze The Sims 4 dzielą się na kilka typów. Istnieją tacy, których rozgrywka opiera się głównie na stworzeniu idealnej postaci i zbudowaniu jej domu, by potem znudzić się i zostawić save’a. Są też tacy, którzy są miłośnikami wszelkiego rodzaju wyzwań, jak np. Rags to riches czy Legacy Challenge.

To właśnie m.in. te wyzwania skupiają się głównie na powiększaniu rodziny i tworzeniu kolejnych pokoleń. Tacy gracze są często bardzo zżyci ze stworzoną rodziną i grają tylko i wyłącznie nią. Bywa też tak, że Simomaniacy lubią się chwalić swoimi postępami w grze w sieci.

Jak wygląda drzewo rodziny, nad którą spędzono całe 2 lata?

Reklama

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się swoim savem gry. Udostępnił mianowicie filmik, w którym chwali się drzewem genealogicznym rodziny, którą grał przez 2 lata.

Reklama

Zazwyczaj takie osiągnięcia są bardzo rzadkie i nie każdy gracz jest w stanie wytrzymać tylu godzin przy jednej i tej samej rozgrywce, dlatego można stwierdzić, że autor postu zdobył pewien kamień milowy, z którego jak najbardziej może być zadowolony.

Video

Jak widać, drzewo genealogiczne jest naprawdę rozrośnięte i szerokie. To głównie za sprawą tego, że – jak możemy zauważyć na filmiku – Simka z pierwszego pokolenia wychowała aż szóstkę dzieci. Taka ilość potomstwa była idealnym motorem dla rozwoju historii tej rodziny ze względu na to, że to oni bardzo szybko przyczynili się do rozrostu więzów krwi.

Fakt, że gracz spędził całe 2 lata na stworzeniu tak ogromnej historii, jest naprawdę godny podziwu. W końcu nie każdy jest w stanie wytrzymać tyle czasu na jednym savie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej