w

Nowa aktualizacja do Sims 4 wprowadzi nowy wygląd telefonów. Jeszcze większe możliwości customizacji

Reklama

Nasi Simowie po latach otrzymają zupełnie nowy telefon. Tym razem będzie bardziej zmodernizowany.


Mimo że minęło już 8 lat od premiery The Sims 4, to wiele elementów gry wciąż nie otrzymało odpowiedniej renowacji lub odświeżenia. Jedną z takich rzeczy jest właśnie smartfon, którym posługują się nasi Simowie. Co prawda od samego początku był on dość nowoczesny, jak na 2014 rok i spełniał swoje zadanie, natomiast po tylu latach wypadało go w końcu odnowić.

Takim sposobem twórcy na ostatnim livestreamie Inside Maxis pokazali nam zupełnie nowy model telefonu, który otrzymają nasi Simowie po zbliżającej się coraz szybciej dużej aktualizacji zawartości. Jak będzie wyglądał?

Nowy model telefonu w TS4

Reklama

Livestream z okazji nadchodzącej premiery nowego dodatku do The Sims 4 odbył się kilka dni temu. Programiści gry, zupełnie jak otwarta księga, podzielili się wszystkimi nowościami, które wejdą do gry wraz z premierą Licealnych lat oraz aktualizacją tytułu.

Nowej zawartości jest cała masa. Do podstawowej wersji gry dojdzie kilka ciekawych rzeczy, jak np. porost włosów i ich golenie, możliwość budowania półokrągłych ścian czy nawet oficjalny system preferencji seksualnych Simów.

Reklama

Oprócz tego jest też wiele innych, mniejszych nowości, które trafią do gry za kilka dni. Mowa tu m.in. o nowych opcjach „lubię/nie lubię” czy właśnie wspomnianym wcześniej smartfonem. Dzięki pracy programistów będzie on wyglądał teraz o wiele lepiej i oczywiście będzie bardziej dostosowany do obecnych czasów. Oprócz tego zwiększyła się ilość customowych dodatków, jak np. tapeta czy obudowa.

Jak widać, nowy smartfon będzie skupiony głównie na podzieleniu wszystkich sekcji w formie aplikacji. Będzie też o wiele większy, niż dotychczasowo.

SimGurus podczas streama jasno określili, że ich celem było stworzenie bardziej zmodernizowanego telefonu przypominającego te, których używamy w obecnych czasach. Zależało im, aby nowy smartfon nie przypominał im już starego modelu blackberry, którym był inspirowany od premiery gry.

Video

Deweloperzy wspomnieli też o tym, że dodali o wiele więcej opcji customizacji telefonu. Można zmienić tapetę oczywiście tak jak do tej pory, ale oprócz tego znalazła się cała masa case’ów na telefon, które mogą idealnie odzwierciedlić osobowość naszego Sima.

Video

Gracze od razu polubili wygląd nowych smartfonów. W końcu był to element, który już od dawna odstawał od rzeczywistości i faktycznie potrzebował odświeżenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4