w

Jeśli masz wszystkie dodatki do The Sims 4, zapewne tak wygląda lista znajomych twojego Sima

Reklama

Z taką listą znajomych naprawdę można pochwalić się ogromną różnorodnością co do przyjaciół.


Mimo że w ostatnimi czasy The Sims 4 bardzo skupia się na typowo rodzinnej rozgrywce – przez ostatni rok gracze dostali takie rozszerzenia jak Razem raźniej, Licealne lata czy choćby nawet Ślubne historie – to twórcy co jakiś czas dbają o to, by zadowolić graczy paranormalnych rozgrywek.

Różne stworzenia pokroju wilkołaków, wróżek, syren czy wampirów istnieją praktycznie od samego początku serii The Sims, jednak to The Sims 4 zdaje się mieć najbardziej różnorodne typy istot. Dzięki niektórym dodatkom jesteśmy w stanie zaprzyjaźnić się z robotami, zwierzętami hodowlanymi, kosmitami, a nawet… swoim własnym głośnikiem w domu. To sprawia, że czasami lista znajomych w The Sims 4 może wyglądać naprawdę absurdalnie.

Tak pewnie wygląda lista znajomych każdego waszego Sima

Reklama

Możliwości, które daje graczom The Sims 4 są czasami naprawdę ciekawe. Jak już wspomnieliśmy wyżej, nasi Simowie mogą zaprzyjaźnić się z głośnikiem domowym, który puszcza muzykę, a nawet z pluszakiem dzieciaków. Oprócz tego możemy rozwinąć relację ze zwierzętami nie tylko domowymi, ale też hodowlanymi – lamami, krowami, kurczakami itp.

Taka różnorodność sprawia, że czasami (albo nawet bardzo często) lista znajomych naszych Simów wygląda dość… zastanawiająco. Oczywiście pod warunkiem, że posiada się większość dodatków, które na takie opcje pozwalają. Czasami Simomaniacy śmieją się, że naprawdę muszą poświęcić troche więcej czasu, żeby jego Simowie poznali innych Simów (tych ludzkich oczywiście).

Kury, delfiny, pluszaki, maszyny, kosmici, a nawet toaleta i Mroczny Kosiarz. Wszystko to w wieku dziecięcym. No trzeba przyznać, że Sim tego gracza ma się czym chwalić kolegom (których w sumie nie ma). Zapewne taka lista nie zdziwi wielu osób – pewnie sami posiadacie w swojej grze właśnie tego typu znajomości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4