Kiedy impreza wejdzie za mocno, a masz dopiero 10 lat. Śmieszny bug w The Sims 4

Sims 4

Reklama

Czasami w The Sims 4 dzieją się tak absurdalne sytuacje, że warto je uwiecznić.

Reklama


Wiadomo, że wszelki błędy, bugi, problemy z działaniem gry to w The Sims 4 normalka. Niektóre błędy bywają naprawdę irytujące i potrafią zniszczyć rozgrywkę, jednak wiele z nich jest na tyle nieszkodliwych, że raczej po prostu bawią.

Te najśmieszniejsze błędy gry zawsze trafiają na główną stronę Reddita i miesiącami latają po sieci jako mem naśmiewający się z The Sims 4. W końcu dzień bez buga w The Sims 4 to zdaniem graczy dzień stracony – rzeczywiście coś w tym jest.

Kiedy dziecięca impreza wejdzie za mocno w TS4

Tym razem mamy do czynienia raczej z tym typem błędu, który śmieszy i „urozmaica” rozgrywkę, a gracze raczej nie mają z nimi problemu, po prostu obracając to w żart. Jeden z graczy zorganizował imprezę dla dzieci, na której znalazła się mata do tańczenia. Szybko okazało się, że to był chyba jednak błąd…

Reklama

Gracz o nicku WiltedWrath dodał ten filmik i napisał:

Niech ktoś, serio obojętnie kto, zabierze te dzieci, błagam. Impreza skończyła się o 22:00 i nawet muzyka przestała grać.

Video

Widać, że w tej sytuacji Simowie się po prostu zbugowali, ale naprawdę śmiesznie to wygląda, kiedy impreza się już dawno skończyła, wszyscy śpią, ale dzieciaki dalej tańczą do pięknie grającej ciszy w tle. Dopiero gdy zachciało im się skorzystać z toalety, zaczęły charakterystycznie wymachiwać rękami i nagle sobie przypomniały, że chyba muszą już jednak iść – o 8 rano.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej