w

Najwięksi wrogowie, ale zakochani? To możliwe w The Sims 4, wszystko co trzeba wiedzieć

Reklama

Wielu graczy nawet nie zdawało sobie sprawy, że taka relacja może istnieć w The Sims 4 naprawdę.


Simomaniacy uwielbiają tworzyć ciekawe historie w swojej grze. Jedne są dość spokojne i normalne, w innych dzieją się największe rodzinne dramy, jakie kiedykolwiek świat widział. Każdy ma własną wizję na rozgrywkę w The Sims 4.

A twórcy naprawdę lubią w tym pomagać i umożliwiać graczom jeszcze większe przeżycia. Jak się okazuje, o kilku rzeczy niektórzy nawet nie wiedzieli.

Wrogowie z korzyściami w The Sims 4?

Reklama

Okazuje się, że to naprawdę możliwe, a wielu graczy o tym nie wiedziało, pobierając specjalne mody, które pozwalają na bardziej rozbudowane relacje między określonymi Simiami. Oczywiście mody wciąż dają wiele frajdy i mocno rozszerzają rozgrywkę, ale bez nich również można się dobrze bawić.

Jeden z graczy na Reddicie pochwalił się, że po raz pierwszy w ogóle widzi w grze taką możliwość, aby wrogowie mogli ze sobą sypiać. Co więcej, ma to nawet swoją własną określoną nazwę. Często mówi się o przyjaciołach, ale w tym przypadku są to po prostu wrogowie z korzyściami.

Jak w to w ogóle możliwe? Jest na to sposób, a nawet szybki trick.

Najłatwiejszym trickiem wydaje się ten, w którym Wasz Sim osiąga 4 poziom umiejętności literackich, a potem spamuje listami miłosnymi do swojego wroga. Dzięki temu Simowie pomimo złych relacji momentalnie stają się kochankami.

Oczywiście możecie zrobić to też tradycyjną drogą, czyli postarać się poderwać wroga aż ten sam zacznie flirtować, ale ten szybki trick wydaje się dość ciekawy. Takim sposobem możecie o wiele bardziej urozmaicić swoją rozgrywkę, ale też dodać jej lekkiej pikanterii i nowości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4