w

Kojarzycie te obrazy w The Sims 4? To prawdopodobnie przodkowie tych kultowych NPC

Wygląda na to, że gracze znaleźli kolejny ciekawy easter egg, choć nie do końca wiadomo, czy jest prawdziwy.


Codziennie do Internetu trafia wiele teorii i ciekawostek z The Sims 4, o których ktoś albo nie wiedział, albo zostały niedawno dodane do gry i społeczność je odnalazła. Wiele z nich oczywiście jest już powszechnie znana wśród Simomaniaków, ale czasem wciąż można znaleźć interesujące teorie lub niespodzianki.

Jakiś czas temu jeden z graczy podzielił się dość ciekawą teorią… która prawdopodobnie istniała od samego początku gry, jednak nikt wcześniej się w to nie zagłębiał. To naprawdę ciekawe, że na niektóre rzeczy można wpaść dopiero po kilku latach grania w grę.

Te postacie na obrazach to prawdziwi Simowie?

Pewnie kojarzycie te obrazy z gry podstawowej, na których znajdują się fotografie pewnych osób w szarej kolorystyce. Wyglądają one trochę jak stare portrety jakichś członków rodziny sprzed lat.

Simomaniacy mają swoją teorię na temat tego, kto to może być. Niedawno ktoś podzielił się tym na Facebooku, a później post szybko trafił na simowego Reddita, gdzie szybko znalazł zwolenników.

Jestem prawie pewna, że to część fabuły gry i te postacie może są jakimiś pradziadkami niektórych mieszkańców w The Sims 4 lub coś w tym stylu.

Postacie ukazane na obrazach wydają się naprawdę być mocno powiązane z obecnie żyjącymi Simami w uniwersum The Sims 4. Warto też przypomnieć, że fabuła tej części gry jest zupełnie oderwana od poprzednich, a więc wszystko może być możliwe. Jeśli teoria o przodkach takiego Boba Pancakesa czy Niny Langraab na portrecie jest prawdziwa, to bardzo możliwe, że Simomaniacy trochę zaspali i nie zwrócili uwagi na dość dużą ciekawostkę w grze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4