w

Mroczny Kosiarz z różową walizeczką to najdziwniejsza rzecz, jaką zobaczycie w The Sims 4

Reklama

Simomaniacy zawsze podejrzewali, że gdzieś tam w środku Mroczny Kosiarz ukrywa swoją prawdziwą osobowość.


Wiadomo, że Mroczny Kosiarz w The Sims 4 to już w większości czasu mem niż siejący postrach upiór. Postać mająca być bardzo tajemnica i mroczna, a także przedstawiać uosobienie śmie*ci, już raczej na nikim nie robi większego wrażenia.

To dlatego coraz bardziej popularne stają się różne challenge z Mrocznym Kosiarzem w roli głównej. Gracze nauczyli się robić z nim dzieci, zapraszać jak gdyby nigdy nic na imprezy czy po prostu się z nim zaprzyjaźniać, jakby wcale nie była to największa zmora gry, która odbiera dusze każdemu naszemu Simowi.

Mroczny Kosiarz i różowa walizka? Co tu nie gra

Reklama

Jeden z graczy zaprosił w swojej rozgrywce Mrocznego Kosiarza, aby ten przyszedł spędzić nockę z jego Simami. Co ciekawe, ten spakował się w walizkę i rzeczywiście się pojawił, a nawet przyniósł ze sobą poczęstunek. Najlepsza i tak jest ta różowa walizeczka.

Wygląda na to, że Mroczny Kosiarz powoli zaczyna się przed nami coraz bardziej otwierać i pokazywać swoje prawdziwe „ja”. Wielu Simomaniaków od zawsze podejrzewało go o to, że za tymi ciemnymi i mrocznymi szatami tak naprawdę kryje się urocza i słodka osobowość. Nie dość, że zdradza go kolor walizki, to jeszcze fakt, że specjalnie usmażył kurczaka w panierce, by nie przychodzić z pustymi rękami i poczęstować innych.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4