w

W końcu będziecie mogli postawić coś na wannie i toalecie w TS4. Twórcy dodali nowe miejsca na dekoracje

Kto by się spodziewał, że kiedyś twórcy pomyślą nad takimi „szczegółami” do The Sims 4.


Do The Sims 4 właśnie weszła nowa niespodziewana aktualizacja, która wprowadza lekki powiew świeżości i naprawia najważniejsze błędy z ostatnich tygodni. Nie jest zbyt duża, więc na update gry na szczęście nie trzeba długo czekać, ale niektóre nowości mogą bardzo ucieszyć Simomaniaków.

Pomijając wszelkie naprawione błędy, aktualizacja z 18 kwietnia wprowadza przede wszystkim dwie rzeczy: nową bieliznę dla Simów, a także nowe miejsca na dekoracje na łazienkowej armaturze. I to właśnie ta druga opcja zaskakuje najbardziej.

Teraz można udekorować nawet armaturę

Można powiedzieć, że właśnie spełnia się mokry sen każdego miłośnika budowania w The Sims 4. Do tej pory gra nie umożliwiała stawiania przedmiotów na takich obiektach jak wanna, umywalka czy toaleta. Gracze sami musieli sobie radzić i używać do tego specjalnych kodów (np. move objects) czy nawet modów, które pozwalały na postawienie elementów dekoracyjnych tam, gdzie gra normalnie nie pozwalała.

Dzięki owocnej współpracy z zespołem udało nam się dodać niewielkie miejsca na dekoracje na toaletach, wolnostojących umywalkach, wannach i nie tylko! W niektórych przypadkach zdołaliśmy nawet wzbogacić instalacje o miejsca na dekoracje średniej wielkości. Szereg nowych dekoracji pomaga jeszcze lepiej zaprojektować każdy budynek.

Na oficjalnej grafice możemy zobaczyć, jakie możliwości dekoracyjne daje nowa aktualizacja. I co ciekawe – nie tylko łazienkowa armatura została uwzględniona update, ale też wszelkie łazienkowe szafki, półki i regały, które można zauważyć na grafice.

Oprócz tego jeden ze znanych Simomaniaków – onlyabidoang – podzielił się własnymi screenami, które dają bliższe spojrzenie na nowe miejsca dekoracyjne z poziomu gry i Trybu budowania.

Nowa aktualizacja bardzo pozytywnie zaskoczyła graczy, zwłaszcza jeśli chodzi o miłośników budowania i dekorowania wnętrz. Aktualizacja jest już dostępna i możliwa do pobrania.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4