w

Nad którymi problemami i błędami pracują aktualnie twórcy The Sims 4? Podzielili się całą listą

Twórcy gry kilka dni temu udostępnili wszystkie problemy w grze, nad którymi ostatnio pracują. Czy uda się naprawić wszystkie?


The Sims 4 to gra pełna bugów, błędów i przeróżnych problemów. Niektóre z nich są dość świeże i naprawiane od razu, inne jednak istnieją od dawna, a gracze nie mogą się wręcz doprosić o ich naprawę.

Trzeba jednak wiedzieć, że mimo wszystko programiści pracują non stop i co jakiś czas dzielą się swoimi postępami w sieci. Raz na jakiś czas deweloperzy publikują również specjalną listę, która ma przybliżyć graczom, nad czym aktualnie skupiają się najbardziej. Jest to tzw. Laundry List.

Nad czym pracują aktualnie twórcy The Sims 4?

Oto październikowa lista problemów, w której podzielimy się z Wami najważniejszymi, zgłoszonymi przez społeczność sprawami, które badamy i mamy nadzieję naprawić w nadchodzącej aktualizacji. To tylko lista rzeczy, których poprawki znajdą się w najbliższej aktualizacji. Wciąż pracujemy nad wieloma innymi zgłaszanymi przez graczy zagadnieniami, których tu nie wymieniamy. Poniższe problemy zostały zgłoszone przez graczy w serwisie Answers HQ. Pomagają nam oni w regularnym poprawianiu wrażeń z gry.

Pamiętajcie, że niektóre z tych spraw mogą być problematyczne i wymagać z naszej strony dłuższego dochodzenia, dlatego fakt, że coś aktywnie sprawdzamy, nie gwarantuje tego, że w nadchodzącej aktualizacji będzie już dostępna poprawka.

Oto lista najważniejszych, zgłoszonych przez społeczność problemów, które badamy i chcemy rozwiązać w aktualizacji z tego miesiąca:

Dziękujemy Wam za pomocne zgłoszenia i cierpliwość! W dalszym ciągu informujcie nas o wszystkich napotykanych problemach w serwisie Answers HQ.

Będziemy je naprawiać, by wspólnie z Wami uczynić tę grę najlepszą, jaka może być. Radosnego Simowania!

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4