w

Najnowszą kolekcję do The Sims 4 będzie można zgarnąć za darmo. Co trzeba zrobić?

Oaza wystroju to nowa Kolekcja, która właśnie została wydana. Gracze mogą zgarnąć ją zupełnie za darmo.


Z końcem wakacji twórcy The Sims 4 zapowiedzieli dwie nadchodzące we wrześniu nowości. Miały to być zupełnie nowe Kolekcja – jedna modowa, druga budowlana. Pierwsza z nich, Mali modnisie, swoją premierę miała 1 września i wprowadziła do gry wiele nowych wzorów i ubranek dla dzieci.

Druga z nich – Oaza wystroju – to kolekcja budowlana, która skupia się głównie na luksusowym wystroju wnętrz w pustynnym klimacie. Kolekcje do The Sims 4 kosztują zazwyczaj 24,90 zł. Jak się jednak okazuje, tą najnowszą można zdobyć zupełnie za darmo.

Oaza wystroju do odebrania za darmo

Wczorajszy dzień w społeczności The Sims był wyjątkowy. Twórcy po 8 latach od premiery czwartej odsłony swojego tytułu postanowili przenieść podstawę gry na model free-to-play. Oznacza to, że The Sims już zawsze będzie darmowe, począwszy od 18 października 2022 roku.

Oprócz tego nowa kolekcja, która swoją premierę miała 14 września, jest do zgarnięcia zupełnie za darmo. Deweloperzy poinformowali o tym na swojej oficjalnej stronie.

Chcemy również podziękować Simomaniakom, którzy towarzyszą nam od wielu lat. Nie zaszlibyśmy tak daleko bez Waszej nieustającej miłości i wsparcia – to właśnie one czynią społeczność The Sims tak wyjątkową. Od 14 do 17 października wszyscy gracze, którzy kupili grę podstawową The Sims 4, otrzymają Kolekcję Oaza wystroju w prezencie.

Dzięki Kolekcji Oaza wystroju Simowie mogą odprężyć się w swojej nowoczesnej oazie z luksusowymi meblami do domu i do użytku zewnętrznego, które powstały dzięki inspiracji naturalnym krajobrazem pustyni na południowym zachodzie USA oraz takimi materiałami jak kamień i drewno.

Aby to zrobić, należy zalogować się na Origin, wyszukać w sklepie kolekcje The Sims 4 i zakupić Oazę wystroju za 0 zł. Można również zrobić to bezpośrednio z menu głównego w grze. Po tym kolekcja automatycznie trafi do waszej biblioteki, gdzie będzie można ją pobrać i cieszyć się nowymi obiektami w grze.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4