w

Najnowszy trailer do The Sims 4 Razem raźniej. Bliższe spojrzenie na nową dynamikę rodziny

Już wczoraj mogliśmy obejrzeć kolejny oficjalny trailer do najnowszego nadchodzącego dodatku – The Sims 4 Razem raźniej.


Nadchodzący dodatek do The Sims 4 wygląda naprawdę obiecująco. I choć Simomaniacy mocno się podzielili opiniami na temat nowości, które dojdą do gry już w połowie marca wraz z premierą rozszerzenia, to wygląda na to, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Razem raźniej skupione jest głównie na typowo rodzinnym gameplayu, który ma dodatkowo pomóc graczom, którzy decydują się na rozgrywkę wielopokoleniową. Zupełnie nowe opcje dla większości grup wiekowych, zwłaszcza dla tych najmłodszych, kompletnie nowa grupa wiekowa, wiele nowych interakcji rodzinnych – teraz możemy przyjrzeć się temu bardziej za sprawą wczorajszego traileru do dodatku.

Razem raźniej – najnowszy trailer

The Sims opublikowało wczoraj kolejny teaser do nadchodzącego już w marcu nowego pełnego dodatku skupionego na rozgrywce rodzinnej. Najnowszy zwiastun w żartobliwy sposób przedstawia bliżej rodzinę Michaelsonów, która najprawdopodobniej będzie częścią nowego świata – San Sequoi.

Na przykładzie tej rodziny możemy zobaczyć, jak będzie wyglądać nowa dynamika rodziny po wyjściu nowego dodatku oraz pełnej aktualizacji gry podstawowej.

Jak piszą twórcy na swojej oficjalnej stronie:

Troskliwy dziadek przyjechał poznać swoją małą wnuczkę, Orion. Wspólny język lub jego brak mogą sprawić, że między Simami zaiskrzy lub pojawi się kość niezgody. To, jak sobie poradzą z emocjami, zależy od Ciebie.

Większość wyborów i etapów życiowych Twoich Simów w Dodatku Razem raźniej ma związek z rodziną. Na przykład: czy Twoi Simowie pozwolą swoim rodzicom zamieszkać wraz z nimi? Jeśli nie, mogą na tym ucierpieć rodzinne relacje, a jeśli tak, życie w domu może się znacznie skomplikować. Co jeśli rodzice Twoich Simów nie dogadają się z ich partnerami? Wybierz, czy chcesz, by zapanował pokój, czy wybuchł konflikt.

Jak widać, od teraz Simowie będą mogli nie dogadywać się za sprawą swoich zainteresowań lub rzeczy, których nie lubią. Będzie to działało na systemie podobnym do chemii znanej głównie z The Sims 2. W dodatku relacje rodzinne mogą mieć teraz zupełnie inny rodzaj więzi i zgodności, a to już zależy od gracza, jaki styl wybierze. W grze znajdziemy również system kamieni milowych.

Co więcej, dziadkowie będą mogli teraz wprowadzić się do rodziny, a jeśli im na to nie pozwolimy, relacje mogą się znacznie pogorszyć. Jak widać, dynamika rodziny będzie naprawdę rozbudowana. Przypomnijmy, że premiera dodatku Razem raźniej przypada na 16 marca 2023 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4