Problem z robieniem selfie w The Sims 4? Członkowie rodziny mogą robić takie pozy…

Sims 4

Reklama

Zdaje się, że wcześniej nikt nie zwrócił na to większej uwagi, ale członkowie rodziny w TS4 mogą tak pozować do zdjęć razem…


Jakiś czas temu w The Sims 4 „ulepszono” robienie zdjęć telefonem. Jeśli wcześniej w grze chcieliśmy, aby nasz Sim zrobił sobie lub z kimś selfie, to po prostu Simowie stawali, uśmiechali się, i tyle. My jako „fotografowie” mogliśmy jedynie ustawić zdjęcie do pionu lub poziomu.

Deweloperzy jednak po zaktualizowaniu tej opcji dodali kilka różnych póz dla Simów, dlatego teraz mogą oni zrobić do zdjęcia jakieś zabawne miny, ładnie się uśmiechnąć czy po prostu lepiej wyrazić swój typ relacji. Wszystko fajnie, gdyby nie ten jeden szczegół…

Czy na pewno tak miało być?

Reklama

W The Sims 4 Simowie mogą teraz przybrać różne ciekawe bądź zabawne pozy lub miny do zdjęcia. Jedne są śmieszne, drugie poważne, inne flirciarskie. I nie byłoby z tym większego problemu, gdyby nie fakt, że te ostatnie można nawet wybrać wtedy, gdy Simowie ustawieni do zdjęcia nie są ze sobą w relacji romantycznej… a co gorsza – są np. rodziną. Zauważył to jeden z graczy na Reddicie.

Reklama

Na ujęciu możemy zauważyć, że Simowie pozują w romantyczny sposób do zdjęcia. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że – no właśnie… to jest rodzeństwo, co podkreślił gracz w swoim opisie. Ponadto zapytał, czy ta opcja w ogóle powinna być dostępna dla Simów, którzy są spokrewnieni.

Jedni stwierdzili, że zwyczajnie ignorują tę opcję, gdy robią zdjęcia swoim Simom, drudzy zaczęli tłumaczyć, że np. poza z całusem w policzek jeszcze nie jest na tyle „zła”, bo przecież można dać buziaka w policzek swojemu rodzeństwu. Jednak poza ze screena rzeczywiście wygląda na taką, która nie powinna mieć miejsca.

Oczywiście jako gracz można zignorować daną opcję, tak jak robi to większość osób. Wygląda to po prostu tak, jakby programiści zapomnieli o usunięciu danych póz dla określonych relacji między Simami. Patrząc jednak na to, że aktualizacja z pozami do selfie wyszła już jakiś czas temu, a gracze zauważają to dopiero teraz, to raczej nie zostanie to naprawione. Trzeba się po prostu przyzwyczaić i unikać dziwnych opcji.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej