w

Przeciek dwóch nowych Kolekcji do The Sims 4. Twórcy sami się wkopali przy aktualizacji gry

Do The Sims 4 zawitała ostatnio nowa pełna aktualizacja, która dodała kilka nowych rzeczy, ale też ujawniła przyszłe Kolekcje do gry.


11 października 2022 roku do The Sims 4 weszła nowa aktualizacja podstawowej wersji gry, która dodała kilka interesujących nowości. Największą z nich jest chyba zmodernizowanie całego systemu samouczka i wprowadzenie do gry Emily, będącą nową asystentką dla graczy rozpoczynających rozgrywkę w The Sims.

Oprócz tego i wszelkich nowości z trybu Tworzenia Sima, Budowania i Kupowania, okazuje się, że znaleziono coś jeszcze. Simowi detektywi dopatrzyli się w plikach dwóch ikonek, które miałyby sugerować tematykę nowych Kolekcji do gry.

Przecieki dwóch nowych Kolekcji do The Sims 4

Sims Community poinformowało społeczność Simomaniaków o tym, że pewien gracz dokopał się do plików gry po aktualizacji i znalazł ikony sugerujące nadejście nowych Kolekcji, czyli najmniejszych i najtańszych rozszerzeń do The Sims 4. LuniverSims udostępnił je na specjalnym francuskim forum dla Simomaniaków.

Sims Community twierdzi, że są to ikonki prezentacji, które są wyświetlane na ekranie powitalnym każdej Kolekcji The Sims 4.

Oprócz tego znaleziono również oficjalne ikonki tych Kolekcji. Łącznie mają być to dwa nowe rozszerzenia.

Nie wiadomo, jak mają się nazywać, jednak gracze dali im już robocze nazwy:

  • The Sims 4 Kolekcja Truskawka
  • The Sims 4 Poranna Kawa Kolekcja

No nie są to najwybitniejsze nazwy, jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że po samych ikonach nie da się domyśleć, na czym dokładnie będą polegały te rozszerzenia: czy będą to Kolekcje budowlane, a może modowe? Na ten moment nie ma więcej informacji.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4