w

Rodzina Ćwir w The Sims 4 została całkowicie odmieniona. Co nowego w Ekspresowej Dostawie?

Tuż po pełnej aktualizacji The Sims 4 deweloperzy zaskoczyli z nową Simową dostawą.


2 dni temu, tj. 24 maja 2022 roku do The Sims 4 weszła zupełnie świeża i pełna aktualizacja zawartości. Oprócz drobnych poprawek update gry wprowadził nas przede wszystkim do nowego systemu zaimków.

Co prawda nowe zaimki zaimplementowane są jak na razie jedynie w angielskiej wersji gry, a na tłumaczenia z innych języków prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale twórcy TS4 zaskoczyli fanów gry najnowszą Simową Ekspresową Dostawą. Co wprowadza?

Co nowego w The Sims 4 dzięki dostawie?

Najnowsza Simowa dostawa wydaje się być naprawdę interesująca. Deweloperzy specjalnie z tej okazji przygotowali dla fanów gry kilka nowych mebli, w tym:

  • stół „Table Magnifique”,
  • krzesło „Chaise Magnifique”,
  • lampa „Nastrojowa”.

Co jednak ważniejsze i zdecydowanie ciekawsze – rodzina Ćwir dostała całkowity makeover. Przypomnijmy, że Bella, Mortimer, Alexander oraz Kassandra to najbardziej kultowi Simowie w całej serii The Sims.

To od nich zaczęła się cała fabuła oraz wszystkie tajemnice, które skrywa świat gry. Nic dziwnego, że po 8 latach od ich debiutu w Czwórce deweloperzy zdecydowali się na ich całkowite odświeżenie. Jak wyglądają teraz?

Video

Trzeba przyznać, że Ćwirowie teraz “robią wrażenie”.

Co prawda społeczność została podzielona na tych, którym zmiana bardzo się podoba oraz na osoby, które twierdzą, że nie była ona potrzebna, a twórcy powinni skupić się na ważniejszych rzeczach. Przypomnijmy jednak, że jakiś czas temu programiści The Sims 4 wspominali o poprawkach starszych NPC. Więcej o tym przeczytać można w tym artykule: Twórcy The Sims 4 dzielą się małym przedsmakiem tego, jak wyglądać będą NPC po ich aktualizacji.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4