Sprzątaczki w The Sims 4 znalazły sobie nowy sposób na naciąganie Waszych Simów

Sims 4

Reklama

Leniwych sprzątaczek w The Sims 4 ciąg dalszy. Teraz znalazły kolejny sposób na obijanie się.


Ze sprzątaczkami w The Sims 4 bywa naprawdę różnie. Raz traficie na tę jedyną, która rzeczywiście dba o wysprzątanie całego domu Waszych Simów, natomiast większość z nich zazwyczaj jedyne, co robi, to wszystko inne, byleby się nie namęczyć.

Wielu graczy na to narzeka, twierdząc, że sprzątaczki są pobugowane i powinny być naprawione, jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że dodaje to całkiem sensownego realizmu. W końcu w prawdziwym życiu równie ciężko znaleźć jest sprzątaczkę, która rzeczywiście zna się na rzeczy.

Kolejny sposób sprzątaczek na obijanie się

Reklama

Często jest tak, że sprzątaczki w The Sims 4 spacerują po całym mieszkaniu, nie robiąc nic konkretnego i tak właściwie tylko udają, że sprzątają, a wiele rzeczy w domu Waszych Simów wciąż czeka na wyczyszczenie.

Reklama

Wy w momencie, w którym przychodzi sprzątaczka, zajmujecie się zazwyczaj swoją własną rozgrywką i swoim własnym Simem, nie zwracając zbytnio uwagi na to, co taka sprzątaczka robi, aż mija kilka simowych godzin, a tu się okazuje, że do zapłaty jest naprawdę ogromna suma. Zastanawiacie się pewnie wtedy, co robią te sprzątaczki przez cały ten czas?

Odpowiedź możemy zobaczyć w tego typu postach:

Kiedy w końcu bliżej przyjrzycie się robocie swoich sprzątaczek, okazuje się, że… te mopują plażę pod wodą. A jakby tego było mało, później naciągają Waszych Simów na kilkaset simoleonów. Inni użytkownicy w komentarzach również podzielili się swoimi doświadczeniami z tego typu „usługami”.

Tak, z pewnością mopowanie piasku w oceanie i czyszczenie pachnącego jeszcze nowością grilla to priorytet dla każdej aspirującej sprzątaczki. Oczywiście takich absurdów w The Sims 4 jest cała masa, ale w ostatnim czasie to właśnie ta sprzątaczka zyskała miano najlepszego z nich.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej