w

Ten gracz stworzył typowo polskie miasto w The Sims 4. Prawie jak powrót do dzieciństwa

Gracze The Sims 4 uwielbiają się inspirować w budowaniu nowych domów. Tym razem wyszedł nie jeden dom, a całe miasto.


The Sims 4 umożliwia budowanie w przeróżnych stylach – tych mniej i tych bardziej popularnych. Gracze mogą wybudować typowy modernistyczny dom, starą wiejską chatkę, ogromny pałac i wszystko, co tylko sobie wymarzą.

Dodatkowo dochodzi też fakt, że TS4 ma najłatwiejszy Tryb Budowania ze wszystkich dotychczasowych części gry, a to sprawia, że każdy może próbować swoich sił. Jest jednak wielu Simomaniaków, którzy budowanie w Simsach mają już w małym palcu, więc chwalą się swoimi „dziełami” w różnych mediach społecznościowych.

Polskie miasto w The Sims 4

Tak właśnie zrobił jeden z Simomaniaków – adriaemo – który na Reddicie pochwalił się ostatnio swoim „polskim miastem” stworzonym w The Sims 4. Z tego, co mogliśmy wyczytać, gracz tworzy cały zapis gry, który będzie zainspirowany polską architekturą. W dodatku w komentarzach potwierdził, że sam kiedyś mieszkał w tego typu polskich budynkach. Jak wyszło?

Trzeba przyznać, że budynki rzeczywiście przypominają te wszystkie „obskurne” i szare polskie bloki. W dodatku te balkony, kwiaty na oknach, klatki schodowe czy pranie wywieszone na oczach każdego sąsiada jeszcze bardziej dodaje wszystkiemu tej polskości.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4