w

Twórcy ujawnili już wszystkie nowe cechy dla niemowląt w The Sims 4. Co o nich wiadomo?

Reklama

Na ostatnim streamie mieliśmy okazję zobaczyć nowości, które wejdą do gry wraz z dodatkiem Razem raźniej.


Razem raźniej to najnowszy nadchodzący pełny dodatek do The Sims 4, który swoją premierę ma już niedługo – dokładnie 16 marca. Większość Simomaniaków nie może ukryć swojej ekscytacji, a to głównie za sprawą nowości, które mają trafić do gry już niedługo.

Chyba najważniejszą informacją jest fakt, że do gry dojdzie zupełnie nowa grupa wiekowa pomiędzy noworodkiem a małym dzieckiem – niemowlę, o co gracze błagali już od bardzo dawna. Nadchodząca aktualizacja gry i nowy dodatek zapowiadają się naprawdę obiecująco.

Wszystko, co wiadomo o niemowlakach w TS4

Reklama

Ostatni livestream na kanale The Sims nie dotyczył tylko i wyłącznie dodatku Razem raźniej, ale też wszystkich nowości, które trafią do The Sims 4 za sprawą aktualizacji gry podstawowej przed premierą rozszerzenia. Wiadomo, że niemowlęta dojdą też do samej podstawy, a co za tym idzie – mamy całą masę nowych rzeczy, które tyczą się zupełnie nowej grupy wiekowej w grze.

Niedawno oficjalna strona The Sims zdradzała kilka podstawowych faktów na temat niemowląt, ich cech osobowości itp. Teraz za sprawą ostatniego streama wiadomo już wszystko. Gracze po aktualizacji będą mogli wybrać jedną z sześciu cech dla niemowląt, kiedy zmienią grupę wiekową z noworodka. Cechy to:

Reklama
  • ostrożny,
  • wrażliwy,
  • spokojny,
  • emocjonalny,
  • ruchliwy,
  • promienny.

Podczas streama SimGurus wybrali cechę „ostrożny”, dzięki czemu mogliśmy bliżej przyjrzeć się danej osobowości niemowlaka (który swoją drogą należy do Pancake’ów – dziwne, nie?). Tak wygląda opis tej cechy w grze:

Simowie z tą cechą najbardziej doceniają to, co im znane, ale wolno przystosowują się do nowych okoliczności, lokalizacji czy Simów.

Oznacza to, że niemowlę o wiele dłużej będzie przyzwyczajało do nowych rzeczy niż zwykle. Na szczęście SimGurus opowiedzieli trochę więcej o innych cechach, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się, że Sim z cechą „wrażliwy” będzie bardzo emocjonalny i rozdrażniony, a także trudny do uspokojenia. Promienne niemowlęta to aniołki, które są zawsze szczęśliwe i nie sprawiają kłopotów, a ruchliwe będą mieć problemy z zasypianiem. Do tego potrzebne będzie użycie specjalnych interakcji lub opiekuna, który ukołysze je do snu.

 

Twórcy twierdzą, że stworzenie takiego zestawu cech niemowląt do wyboru ma sprawić, że gra przyniesie różne doświadczenia, a wychowywanie malucha będzie za każdym razem zupełnie inne. Nowości w nadchodzącym dodatku i pełnej aktualizacji gry jest naprawdę wiele, a najlepszym sposobem na ich poznanie będzie samodzielna eksploracja gry już za około tydzień.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4