w

Wyciekła okładka do najnowszego pełnego dodatku do The Sims 4. Wszystkie screeny i grafiki

Wygląda na to, że po raz kolejny do sieci trafił przeciek z najnowszym nadchodzącym dodatkiem do gry.


Przecieki dodatków do The Sims 4 to już pewnego rodzaju standard. Przypomnijmy, że ostatni pełny dodatek do gry, którym były Licealne lata, również były zapowiedziane przedwcześnie – do Internetu trafiły screeny graczy, którzy otrzymali od EA maile z ankietą na temat ulubionych rozszerzeń do The Sims.

Na liście wtedy znajdował się nie tylko dodatek podpisany jako „High school”, ale również niewydane wtedy jeszcze Wilkołaki. Trochę to wygląda tak, jakby deweloperzy specjalnie „przypadkiem” wrzucali różne wycieki do mediów.

„Growing together” – co to za wyciek?

Growing together to nazwa najnowszego dodatku do The Sims 4, które ma wyjść już niebawem. Oficjalne ogłoszenie DLC miało nastąpić dzisiaj – 2 lutego – natomiast już wczoraj gracze mogli znaleźć wygląd okładki, który ma reprezentować nadchodzące rozszerzenie.

Do sieci trafił bowiem screen z miniaturką do filmu na Youtube, który miał wszystko zapowiedzieć. Poniższy screenshot został udostępniony na Twitterze przez „LuddySimmer”, który jest znanym Simomaniakiem wśród społeczności.

Niedługo później gracze dokopali się do pełnej okładki:

Natomiast profile The Sims w swoich mediach udostępniły taki oto krótki zwiastun nadchodzącego oficjalnego ogłoszenia, które trafić powinno dzisiaj o godz. 17:00 czasu polskiego.

Jakby tego było mało, udostępniono już również jedną z oficjalnych grafik:

Co więcej, jeśli zakupicie dodatek przed 27 kwietnia 2023 roku, otrzymacie bonusy w postaci dodatkowych przedmiotów:

Patrząc na datę, najnowszego dodatku można się spodziewać pod koniec kwietnia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4