w

Znalazły się kolejne przecieki dotyczące The Sims 4 Licealne lata. Wiemy już, jak wygląda Copperdale

Wszystkie przecieki dotyczące nadchodzącego dodatku mnożą się w mgnieniu oka.


Można powiedzieć pół żartem, pół serio, że już niedługo nie będzie żadnych tajemnic dotyczących najnowszego dodatku do The Sims 4, bo wszystko będzie już wiadome wcześniej za sprawą przecieków, których codziennie przybywa. Informacji jest na tyle dużo, że czasami trudno nadążyć.

Tym razem przecieki znowu należą do zupełnie nieznajomego konta na Twitterze, które nie posiada ani żadnych obserwujących, ani nawet postów – jest tylko ten jeden screenshot z widokiem na Copperdale. Według graczy jednak leak wygląda na prawdziwy i trudno pomyśleć, że mogłoby być inaczej. Zresztą przeciek bardzo mocno się już rozniósł.

Jak prezentuje się Copperdale, nowy świat z TS4 Licealne lata?

Świat The Sims 4 aktualnie przeżywa swoje najszczęśliwsze dni. Nie dość, że Simomaniacy w końcu otrzymują zupełnie nowy dodatek, na który musieli czekać cały rok, to jeszcze jest to rozszerzenie, które znakomicie przyjęło się wśród graczy. Ci już od dawna prosili o tego typu DLC.

W ostatnim czasie przybywa naprawdę sporo przecieków i wskazówek, które prowadzą do najnowszych treści związanych z Licealnymi latami. Dochodzą dodatkowo informacje dotyczące aktualizacji podstawowej wersji gry przygotowującej The Sims 4 do premiery omawianego dodatku.

Widzieliśmy już zaokrąglane ściany, możliwość golenia swoich Simów, możliwy nowy typ związku czy fakt, że liceum będzie działało o wiele lepiej, niż dotychczasowy uniwersytet z dodatku TS4 Uniwersytet.

Teraz okazuje się, że znaleziono wygląd najnowszego miasta z nadchodzącego dodatku, czyli Copperdale. Na screenie zauważyć można, jak wygląda świat w formie mapy. W Copperdale znajdziemy 12 parcel i 3 dzielnice. Jedna z nich przeznaczona jest głównie dla liceum, co można zauważyć po ikonce maskotki szkoły w oznaczeniu dzielnicy. Reszta z nich to bary (prawdopodobnie Bubble Tea), biblioteki, parki oraz parcele mieszkalne, których naliczyć można 5 w całym mieście.

Widać, że ponownie mamy do czynienia z leśnym światem otoczonym samymi drzewami. Budynki wydają się być zbudowane w bardzo tradycyjnym stylu, a w oddali zauważyć możemy też ogromne boisko, które – jak wynika z oficjalnego traileru – również będzie otwarte do użytku.

To kolejny przeciek, który ujawnia nadchodzące nowości jeszcze zanim twórcy gry oficjalnie zdążyli je przedstawić. Na więcej informacji od deweloperów będziemy musieli jeszcze poczekać, choć kto wie – być może Simowi detektywi zdążą do tej pory ujawnić już wszystko.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4