w

Co gdyby Squid Game zostało osadzone w uniwersum The Sims 4? Gracze się postarali

Gracze The Sims 4 potrafią stworzyć wszystko. A co gdyby tak osadzić w grze uniwersum ze Squid Game?


Squid Game, jak wiadomo, jest w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych seriali od Netflixa na świecie. Pomimo tego, że produkcja wypuszczona została niemalże miesiąc temu, to już bije wszelkie rekordy oglądalności, a ludzie tworzą różnego rodzaju cosplaye bądź inne twórczości na temat serialu.

Społeczność The Sims 4 również nie mogła ominąć takiej okazji i już teraz znaleźć można całą rzeszę modyfikacji lub elementów z Galerii TS4, które mogą urozmaicić naszą rozgrywkę o zupełnie nowe pomysły, a mianowicie stworzyć swoją własną wersję Squid Game w grze.

Squid Game w The Sims 4

Społeczność The Sims ma to do siebie, że potrafi stworzyć niemalże wszystko. Zaczynając od zwykłych, widowiskowych parceli, w których chciałby zamieszkać każdy Sim, a kończąc na przeróżnych modyfikacjach, które potrafią obrócić rozgrywkę do góry nogami.

Z tego powodu raczej nikt też nie powinien być zaskoczony, że prędzej czy później gracze zaczęli chwalić się swoimi projektami z najpopularniejszego serialu ostatniego miesiąca.

Pierwszym i chyba najważniejszym pytaniem jest, to jak sprawić, by nasz sim wyglądał niczym gracz Squid Game? Najłatwiej jest pobrać Custom Content, dzięki któremu dostaniemy stroje niczym prosto wyciągnięte z serialu.

  • Zwykła, rozpięta bluza gracza – KLIK
  • Kombinacje pełnych strojów graczy oraz zamaskowanych mężczyzn w czerwonych kombinezonach – KLIK
  • Sukienka dziewczynki z gry “Czerwone, zielone” – KLIK

Stroje to oczywiście nie wszystko. Oprócz nich ważne jest jeszcze miejsce, w którym odbywa się nasza rozgrywka. Z tym również społeczność przychodzi z pomocą i w odróżnieniu od strojów, które były Custom Contentem, to do parceli nie potrzeba pobierać już żadnych modyfikacji – wszystko można znaleźć w Galerii The Sims 4 lub zbudować samemu, co również może być świetną zabawą.

Dla tych bardziej leniwych przygotowaliśmy jednak kilka propozycji prosto z Galerii.

  • Kilkupiętrowa arena Squid Game, który posiada wszystkie pomieszczenia z serialu – KLIK

  • Inna wersja areny – KLIK
  • Podziemna wersja areny – KLIK
  • Arena z gry “Czerwone, zielone” – KLIK

Co ciekawe, kreatywność Simomaniaków sięga również stworzenia pomieszczenia z pokręconymi schodami prosto z serialu. Trzeba przyznać, że robią wrażenie nawet w The Sims 4.

  • Pomieszczenie ze schodami – KLIK
  • Inna wersja schodów – KLIK