w

Dzięki przeciekom i teoriom wiadomo już, że najnowszym dodatkiem do The Sims 4 będzie…

Dzięki społeczności The Sims wiemy już, jakie dwa nowe DLC przygotowali dla nas deweloperzy.


Przypomnijmy, że w poprzednim tygodniu zespół The Sims opublikował Roadmapę, która przedstawiać ma plany na pierwszy kwartał 2022 roku. Dzięki temu, czego można było się dopatrzyć na grafice promującej, gracze byli niemal pewni, z czym związany może być najnowszy dodatek.

Kilka dni temu również jedno włoskie źródło przedwcześnie opublikowało grafikę koncepcyjną oraz informacje na temat najnowszej Kolekcji, po czym usunęło post. Społeczność The Sims jednak szybko zareagowała na leak, dzięki czemu informacja szybko się rozeszła.

I jak się okazało, wszystko się potwierdza

Przed weekendem twórcy zaktualizowali swoją oficjalną stronę The Sims w grafikę z najnowszej Roadmapy. Co ciekawe, zmieniona została tylko anglojęzyczna wersja strony, na polskiej wciąż widnieje stara, jesienna Roadmapa.

Tak jak poprzednim razem, teraz również na głównej stronie The Sims pojawiły się kafelki mające zapowiadać nadchodzące dodatki do gry. Co w sobie zawierają?

Urządzanie imprezy dla miłości, celebrowanie wyrazistych projektów, darmowe globalne artykuły spożywcze, które zbliżają do siebie Simów, dar wyjątkowej współpracy społeczności – w grze i poza nią oraz kilka niespodzianek!

  • Powiedz “tak”
  • Imprezuj codziennie
  • Ekstra na maksa

Jak można się domyślić, niebieski kafelek zapowiada pełny duży dodatek do gry i jak się okazuje, teorie społeczności są naprawdę bliskie prawdy. Wszystko wskazuje na to, że ślub i wesele ma być głównym tematem najnowszego dodatku do gry.

Z kolei “Imprezuj codziennie” odnosi się do ostatniego przecieku karnawałowej Kolekcji, o której pisaliśmy w tym artykule. Wygląda więc na to, że na ostatnie DLC trzeba będzie chwilę jeszcze poczekać.