w

Wyciek najnowszej Kolekcji do The Sims 4, która związana jest z karnawałem. Gracze niezadowoleni

Wyciekła kolejna, tym razem pierwsza kolekcja do TS4 zaplanowana na 2022 rok.


To już kolejny raz, kiedy przedwcześnie opublikowano informację o nowym DLC do The Sims 4. Przypomnijmy, że ostatnim razem miejsce miał wyciek ostatniej Kolekcji z jesiennej Roadmapy – Kwitnące wnętrza.

Teraz sytuacja jest bardzo podobna. Za wyciek odpowiada ALumia_Italia – konto na Twitterze, które już wcześniej zapowiedziało Kwitnące wnętrza z wyprzedzeniem, a więc można uznać je za rzetelne źródło.

Karnawałowa moda uliczna

Oryginalny post na Twitterze ALumia_Italia co prawda już nie istnieje, jednak społeczność The Sims bardzo szybko załapała, o co chodzi i oficjalna grafika promująca nową Kolekcję przemierza już cały Internet. W mediach społecznościowych pokroju Reddit czy Twitter powstało już wiele wpisów zachęcających do dyskusji na temat nowego dodatku.

Jak wygląda grafika udostępniona przez włoskie źrodło?

Według tego, co znalazło się we wpisie na Twitterze, Karnawałowa moda uliczna (Carnaval Streetwear) swoją premierę ma mieć już z początkiem przyszłego miesiąca, dokładnie 3 lutego 2022 roku.

Społeczność The Sims w mediach społecznościowych nie wyraża jednak pochlebnej opinii na temat Kolekcji, większość uważa, że na pierwszy rzut oka wygląda to na kolejne bezużyteczne DLC. Wiele osób twierdzi, że z tego, co widać na grafice, już wiedzą, że na pewno nigdy nie użyją ubrań, które zaoferuje im Karnawałowa moda ulicza, ponieważ są zbyt przesadzone i do niczego nie pasują.

Miałem nadzieję na jakiś dodatek w tematyce brazyliskiej, nie podoba mi się żaden przedmiot z tego zdjęcia. No ale przynajmniej osoby, które nie używają CC, będą miały możliwość stworzenia bardziej różnorodnych Simów.

Jest to kolejna Kolekcja, która nie podoba się społecznośc The Sims, ale kto wie? Może nie wszystko zostało pokazane na grafice, a po zakupie Karnawałowej mody ulicznej zostaniemy mile zaskoczeni. Na to jednak trzeba będzie poczekać do 3 lutego.