w

Gracze TS4 doszukali się małej podpowiedzi na ostatnich grafikach. Pakiet o wilkołakach rzeczywiście nadchodzi?

Nic się nie ukryje przed detektywami w społeczności The Sims 4. Odkryto małą podpowiedź.


Twórcy The Sims 4 bardzo lubią pogrywać ze swoją społecznością i udostępniać bardzo proste zapowiedzi, które jednak okazują się być bardziej zawiłe, niż się wydają. Przypomnijmy, że wczoraj wyszły dwie nowe kolekcje:

  • Księżycowy szyk,
  • Mali obozowicze.

To właśnie na grafikach z tego drugiego rozszerzenia gracze dopatrzyli się czegoś ciekawego.

Prawdziwa podpowiedź czy tylko zwykła zagrywka twórców?

Na początku miesiąca twórcy opublikowali najnowszą, wiosenną Roadmapę z planami na następne 2 miesiące gry. To już na niej Simomaniacy dopatrywali się oczywistych podpowiedzi, że do The Sims 4 być może nadchodzą wilkołaki. Po ujawnieniu dwóch nowych Kolekcji te szanse zmalały, jednak teraz okazuje się, że na jednej z grafik można dopatrzeć się czegoś ciekawego.

Gracze w mediach społecznościowych zaczęli zastanawiać się, o co chodzi z tymi oczami, które ukryte są w krzakach daleko w tle. Wiele osób komentuje, że to musi być oczywista zapowiedź do najnowszego pakietu, który ma być o wilkołakach.

Co ciekawe, ta sama grafika wcześniej wcale nie zawierała tego elementu. Simomaniacy dopatrzyli się tej podpowiedzi dopiero teraz, po oficjalnej premierze Kolekcji.

Patrząc na to, że twórcy The Sims 4 bardzo lubią bawić się ze swoją społecznością w taki sposób, istnieje spora szansa, że gracze dostaną to, czego oczekują. Z drugiej strony może to być tylko zwykły element na obrazku, który nic konkretnego nie oznacza. Tego dowiemy się najwcześniej w czerwcu.