w

Nowa letnia Roadmapa do The Sims 4 ujawniona. Długo wyczekiwane wilkołaki w końcu wejdą do gry?

Co zapowiada nowa letnia Roadmapa do The Sims 4? Kilka ciekawych nowości.


Tak jak się spodziewaliśmy, wczorajszy tajemniczy trailer zapowiadał nową Roadmapę do The Sims 4. Jak co każdy kwartał roku, przyszedł czas na kolejną z nich i tym razem dowiadujemy się, czego możemy spodziewać się podczas lata w 2022 roku.

Już wczoraj zauważyć można było, że trailer zapowiadał dość tajemniczy i ciemny koncept, a dzisiaj się to sprawdziło. Najnowsza Roadmapa zaprezentowana została na krótkim filmiku, a opis pod nim wydaje się być równie interesujący.

Zabawa zaczyna się, gdy słońce zachodzi, więc wykorzystaj noc w tym sezonie.

Nowa Roadmapa The Sims 4

Twórcy The Sims 4 dzięki nowej, filmowej Roadmapie przedstawili graczom działania na kolejne 2 miesiące gry – maj i czerwiec. Dzięki niej można dowiedzieć się m.in., że już niedługo do gry wejdą 2 nowe kolekcje oraz 1 pakiet rozgrywki.

 

  • Zadaj szyku podczas wieczornego wypadu.
  • Spędź miłą noc na podwórku.
  • Go Wild.

Na ekranie pokazanym na filmiku widać różne rodzaje treści, których możemy spodziewać się w nadchodzących rozszerzeniach do TS4. Widzimy dużą rodzinę przy grillu, koncept miłości, który może zapowiadać nową kolekcję ubrań, jednak to dwie ostatnie sceny wzbudziły wśród graczy najwięcej emocji.

Na telewizorze widzimy przede wszystkim nocny krajobraz z pełnią księżyca, a w tle słychać odgłosy zwierząt, na drugiej scenie zaś znajduje się hydrant przy budynku mieszkalnym, również owiany nocną ciszą, co może zwiastować zupełnie nowy świat w nadchodzącym pakiecie.

Dzięki dwóm ostatnim scenom, które najbardziej zachodzą w pamięć graczy, Simomaniacy mają teraz mocne podstawy do tego, by spodziewać się nowego pakietu o wilkołakach w The Sims 4, które były bardzo mocno wyczekiwane wśród społeczności.

Mrok, noc, wycie zwierząt, pełnia księżyca, a także zapowiedziane zwierzęce szaleństwo – to wszystko przekłada się w tylko jedno – do gry najprawdopodobniej nadchodzą nadnaturalne stworzenia. Na potwierdzenie teorii społeczności trzeba będzie poczekać przynajmniej jeszcze z miesiąc, bowiem Roadmapa zapowiedziana jest na kolejne 2 miesiące. To wtedy mają się rozwiązać wszystkie zagadki.