w

Nowa Roadmapa The Sims 4 na 2022 rok zapowiada kolejny pełny dodatek?

Deweloperzy opublikowali Roadmapę TS4 na nowy rok. Co ciekawego z niej wyczytamy?


Co jakiś czas twórcy The Sims 4 publikują specjalne Roadmapy, które mają za zadanie zaznajomić społeczność z planami deweloperów na najbliższe miesiące. Ostatnia taka Roadmapa miała miejsce jeszcze na początku jesieni 2021 roku, kiedy to EA zapowiadało masę aktualizacji oraz nowych DLC.

Takim właśnie sposobem w ciągu ostatnich 3 miesięcy zyskaliśmy aż 4 nowe Kolekcje do gry. Tym razem jednak Roadmapa zapowiada ciut inne nowości. Co możemy z niej wyczytać?

Roadmapa na 2022 rok

Wczoraj, tj. 5 stycznia 2022 roku, twórcy The Sims 4 podzielili się w swoich mediach społecznościowych Roadmapą, która zapowiada plany na pierwszy kwartał tego roku.

  • Nowy dodatek, który urządza imprezę dla miłości.
  • Dwie dynamiczne Kolekcje, które celebrują wyraziste projekty.
  • Dar wyjątkowej współpracy społeczności w grze i poza nią.
  • Darmowe globalne artykuły spożywcze, aby zbliżyć do siebie Simów.
  • Kilka dodatkowych niespodzianek.

Jak widać, Roadmapa na pierwsze miesiące tego roku w głównej mierze zapowiada coś do świętowania. Na szczęście gracze zdążyli już stworzyć kilka teorii. Najpopularniejsza z nich mówi, że najnowszy dodatek do The Sims 4 ma być powiązany ze ślubem i tematem wesela, jeśli zwróci się uwagę na to, że mowa o świętowaniu oraz miłości.

W tle zauważyć można również ikonki obrączek ślubnych czy też tortu weselnego. Społeczność przewiduje, że jeśli dodatek ma być powiązany z tą tematyką, to do gry trafić również może nowa kariera – Wedding planner, czyli osoba, która organizuje wesela.

Inni zwracają uwagę również na fakt, że Simka z grafiki trzyma w ręku telefon. Może to być zapowiedź specjalnej aplikacji na telefon pokroju Tinder, która pozwoli naszym Simom na poznawanie swoich drugich połówek. Taka funkcja może wejść z nowym ślubnym dodatkiem, ale istnieje też szansa, że zostanie wprowadzona w którejś aktualizacji gry bądź też Simowych dostawach.

Inni gracze śmieją się również, że jeśli nowy dodatek ma zawierać w sobie tematykę wesela, to może programiści The Sims w końcu naprawią dotychczasowe śluby w grze i goście zaczną grzecznie siadać na krzesłach podczas ceremonii, zamiast chodzić w kółko i przeszkadzać. Co by nie było – Roadmapa zapowiada kilka interesujących smaczków, na które trzeba będzie chwilę poczekać.