w

Wiemy, jak będzie nazywał się zupełnie nowy dodatek do Sims 4. Największy przeciek tego roku

Gdyby wilkołaki to było za mało, to mamy dla was kolejny, dość duży leak.


Mimo że wczoraj wyszedł oficjalny trailer do najnowszego pakietu rozgrywki – The Sims 4 Wilkołaki, to równie wczoraj za sprawą przecieku dowiedzieliśmy się o zupełnie nowym dodatku do gry.

I wygląda na to, że rzeczywiście może on być prawdziwy – przeciek zapewnili nam sami twórcy gry. Ale o co dokładnie chodzi i co wiadomo na ten temat?

Nowy pełny dodatek do The Sims 4?

Wczoraj za sprawą Sims Community dowiedzieliśmy się, że pracownicy The Sims wysyłali do poszczególnych graczy specjalną ankietę, na którą mieli odpowiedzieć i odesłać. Jedna z osób, która otrzymała tę ankietę, podzieliła się “wrażeniami” z innymi na grupie na Facebooku. Ankieta była bardzo prosta, bowiem dotyczyła najchętniej granych pakietów i dodatków do The Sims 4.

Co jednak ciekawe, ankieta miała w sobie coś naprawdę dziwnego. Oprócz dotychczasowych dodatków, jak i najnowszego pakietu rozgrywki – Wilkołaki, pojawiła się tam nazwa, której gracze w ogóle nie kojarzą – Liceum (ang. High School).

Czy to oznacza, że twórcy przypadkowo wprowadzili do ankiety pozycję, o której nikt jeszcze nie słyszał? A może to ankieta została wysłana do graczy zbyt wcześnie? Można jedynie gdybać. Wiadomo jednak, że to nie jest pierwszy raz, kiedy deweloperzy “zupełnie przypadkiem” wypuszczają jakieś przecieki. W końcu ci bardzo lubią droczyć się ze swoją społecznością.

Na więcej informacji niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać (no, chyba że znowu dostaniemy jakieś “przypadkowe” leaki). Przypomnijmy, że nie wyszły nawet jeszcze Wilkołaki, a obecna Roadmapa nie zapowiadała nowego dodatku do gry. To oznacza, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i wyczekać przynajmniej do wakacji.