w

Wilkołaki w Sims 4 już pewne. Przypadkowy leak oficjalnej okładki nowego pakietu rozgrywki

Niemiecka oficjalna strona The Sims 4 zaliczyła niemałą wpadkę. Ujawniono oficjalną grafikę najnowszego pakietu rozgrywki.


To, że gracze są wniebowzięci, to naprawdę mało powiedziane. Pomimo tego, że wszystkie przecieki i wskazówki wskazywały na to, że wilkołaki rzeczywiście wkraczają do Simsów, nikt do końca temu nie wierzyć i trudno się dziwić.

Zespół pracujący nad The Sims 4 od zawsze lubił droczyć się ze swoją społecznością i nakierowywać graczy na coś, co później okazywało się być zupełnie czymś innym. Teraz jednak wszystkie poszlaki były na tyle klarowne, że od razu było wiadome, co się szykuje.

Długo wyczekiwane wilkołaki w TS4 są już pewne

Do tej pory wszystkie  przecieki dochodziły z mniejszych kont lub leakerów, którzy czasami potrafili się mylić i nie zawsze wszystko było potwierdzone. Teraz o pomyłce trudno nawet wspomnieć, bo okładkę nowego pakietu rozgrywki wypuściła właśnie oficjalna niemiecka strona The Sims 4.

Jeśli wejdziecie na oficjalną stronę The Sims i ustawicie region na niemiecki, waszym oczom ukaże się taki obrazek:

I mimo że pomyłka zaszła już naprawdę daleko w internecie, a programiści strony już dawno powinni się zorientować, że coś jest nie tak, to obrazek wciąż widnieje i nie ma zamiaru znikać. Według tego, co możemy dowiedzieć się z niemieckiej strony gry, pakiet ma mieć dość zwyczajną nazwę, bo The Sims 4 Wilkołaki.

Co jednak ciekawe, po kliknięciu w miniaturę pakietu pojawia się dobrze każdemu znany error 404, który twierdzi, że nic tutaj nie ma.

A tak prezentuje się grafika w pełnej okazałości:

Grafika wydaje się być naprawdę obiecująca i trzeba przyznać, że jej główny bohater wygląda równie ciekawie.

Co ciekawe – dzisiaj na profilu The Sims 4 na Twitterze pojawił się bardzo ciekawy zwiastun:

Wygląda na to, że oficjalne przedstawienie pakietu rozgrywki ma mieć już jutro, a pod tym linkiem można wyczekiwać premiery prawdopodobnego zwiastuna rozszerzenia, z którego być może dowiemy się o wiele więcej.