w

Co z bety zostanie przeniesione do Valoranta po premierze? Przedmioty, MMR i więcej

Co gracze, którzy uczestniczyli w becie zabiorą ze sobą do Valoranta już po premierze?


Dzisiaj kończy się beta Valoranta. Teraz gracze będą zmuszeni poczekać aż do 2 czerwca na ponowne uruchomienie serwerów. Czy gracze, którzy uczestniczyli w zamkniętych testach mogą liczyć na jakąkolwiek ulgę?

Jak najbardziej, zniknie jeden z wymogów, a społeczność otrzyma specjalną kartę w klimatach Twitch.

Gracze z bety w pełnej wersji Valoranta

Gracze zabiorą ze sobą wszystkie nagrody, jakie udało im się zdobyć w czasie bety. Są to:

  • Karta Beta Valorant
  • Karta Pionier Bety
  • Tytuł: V 1.0
  • Tytuł: Pierwszy
  • Przywieszka Beta Valorant

Jeżeli chodzi o rozgrywki rankingowe, to Riot nadal zastanawia się nad przeniesieniem MMR bazującego na zwykłych meczach. Po to, by jak wspominają deweloperzy, oddzielić płotki od rekinów przynajmniej tego 2 czerwca.

Ranga, kontrakty, kupione przedmioty po prostu znikną. W zamian gracze otrzymają 120% zakupionej waluty w becie. Beta testerzy nie będą musieli również rozgrywać 20 meczów klasyfikacyjnych.

Oprócz tego odebrać będzie można darmową kartę, która pojawi się na kontach graczy, którzy połączyli swoje konta Twitch z kontami Riot i oglądali transmisje przynajmniej przez 2 godziny. Czyli tak naprawdę wszystkie osoby zainteresowane betą.

“W ramach podziękowania za całe zainteresowanie zamkniętą betą VALORANT i spędzanie czasu ze społecznością Twitch, mamy mały prezent: ekskluzywną kartę gracza dla każdego, kto obejrzał wystarczająco dużo transmisji, aby kwalifikować się do CB. Nawet jeśli nie dostaniesz się na konto, będzie ono dostępne na Twoim koncie podczas uruchamiania.”

Wiele osób narzeka, że będzie trzeba ponownie odblokowywać postacie, natomiast Riot potwierdził już, że ułatwi proces zdobywania agentów. Przynajmniej tych pierwszych – podobnie było w becie.