w

FFA w Valorancie przejdzie zmiany? Gracze już mają mnóstwo propozycji na ulepszenie trybu

Nie minęły nawet 24 godziny, a społeczność już ma propozycje na ulepszenie FFA.


Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj w nocy uruchomiony został tryb FFA. Niektóre regiony mogły się niego cieszyć już kilka godzin wcześniej, efektem czego jest mnóstwo rożnych propozycji odnośnie tego, jak zmienić tryb w taki sposób, by był jeszcze przyjemniejszy.

Warto wspomnieć, że Riot w żaden sposób nie wypowiedział się na temat ewentualnych zmian. Deweloperzy wspominali jedynie, że będą bacznie obserwować odzew i wprowadzać ewentualnej poprawki.

Co może się zmienić?

Najpopularniejsza propozycja zmian zawiera kilka punktów, takich jak usunięcie UAV oraz dźwięków odrodzenia. Zmniejszenia czasu respawnu, zwiększenia ilości osób w meczu etc.

Valorant FFA feels like CSGO official TDM rather than community FFA from VALORANT

Lista jest całkiem spora i sprowadza się głównie do działań, które mają jeszcze bardziej wszystko przyspieszyć i jednocześnie wydłużyć. Brak limitu likwidacji, zwiększenie ilości osób na jednym serwerze, zwiększenie limitu czasu do 10 minut itd.

To wszystko jak najbardziej ma szansę na wprowadzenie do gry. Póki co jest jeszcze na to za wcześnie i pierwszych zmian można się spodziewać gdzieś za kilka, kilkanaście dni.