w

Jak mogłaby wyglądać nowa skórka do Sage z Valoranta? Gracze pokazują ogromne możliwości

Gracze Valoranta doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Riot póki co nie myśli o skórkach do postaci, ale nie przeszkadza im to w wysyłaniu swoich konceptów tego, jak mogłyby się prezentować tego typu przedmioty kosmetyczne.


Riot całą swoją uwagę skupił na skórkach do broni i efektach, jakie dają. W efekcie póki co nie ma raczej co liczyć na typowe skiny do samych agentów.

To jednak nie przeszkadza społeczności w tworzeniu przeróżnych konceptów. Jeden z nich pokazywaliśmy w zeszłym tygodniu. Przypomnijmy, że przedstawiał postacie w ich “normalnych” ubraniach.

Jak mogłaby wyglądać Sage?

Użytkownik Reddita o nicku “astrnn” pokazuje, jak mogłaby wyglądać Sage, gdyby Riot zdecydował się jednak na dodanie klasycznych przedmiotów.

Propozycja została bardzo dobrze przyjęta, a jej popularność pokazuje, że mimo wszystko gracze chętnie zobaczyliby skórki samych agentów, nawet w zwykłych trybach.

Postacie to oczywiście nie jedyna rzecz, na której skupia się społeczność. Powstało też sporo konceptów do broni. Tutaj możliwości również są ogromne.