w

Riot przyznaje się do problemów z rejestracją obrażeń, mimo wcześniejszych zapewnień

Pisaliśmy niedawno o narzekaniu graczy na błędy z poprawną rejestracją obrażeń.


Wiele osób narzekało na problemy z trafianiem przeciwników w Valorancie. Niesamowicie nasiliło się to po aktualizacji 0.50, która zdaniem społeczności namieszała coś w kwestii trafień i ich rejestracji.

Riot najpierw uważał, że nie ma żadnych problemów z ich strony, a gracze po prostu muszą się przyzwyczaić do nowego sposobu poruszania się. Przypomnijmy, że to właśnie on został zmieniony w patchu 0.50.

Riot przyznaje, że jednak jest błąd

Studio wczoraj podziękowało wszystkim, którzy wskazali błędy i oficjalnie potwierdza, że rzeczywiście te istniały i nie jest to jedynie wymysł społeczności. Naprawa powinna się pojawić w następnej aktualizacji.

Kiedy to będzie? Wczoraj w innych regionach odbył się patch naprawiający kilka błędów, natomiast ominął on EU. W nim nie znajdowała się naprawa problemu z obrażeniami. Można się więc spodziewać, że aktualizacja 0.51 zostanie wprowadzona w przyszłym tygodniu. Riot tak samo, jak w LoLu, wprowadza patche we wtorki, więc można spokojnie przyjąć, że aktualizacji należy się spodziewać 26.05.2020.

Nie jest to jednak potwierdzona data i nie należy jej w ten sposób traktować. Trzeba pamiętać, że mówimy tutaj o wersji beta, która jest jeszcze dość niestabilna i wszystkie plany mogą się zmienić nawet kilka minut przed zaplanowanym działaniem.