w

Jak sprawdzić ile pieniędzy wydaliśmy na Valoranta? Oficjalne narzędzie Riotu

Riot Games

Prosty sposób, który pozwala sprawdzić wydatki na Valorant.


W FPSie od Riot Games mamy możliwość zakupu ogromnej ilości dodatków kosmetycznych do broni. Dostępne są w przeróżnych cenach, a na niektóre wydać trzeba naprawdę dużo.

Niektórzy gracze przeznaczyli na skórki naprawdę sporą ilość gotówki i teraz nie wiedzą nawet, ile dokładnie. Można się tego jednak dowiedzieć w bardzo łatwy sposób.

Ile wydaliśmy na Valorant?

Od oficjalnej premiery FPSa minęło już ponad pół roku. W tym czasie do gry trafiło wiele ciekawych i interesująco wyglądających skinów. Dostępne są one w różnych cenach i wahają się od 875 VP do nawet ponad 4000 VP za pojedynczą skórkę. Oznacza to, że przykładowo za nóż z kolekcji Singularity zapłacimy prawie 190 złotych, a jest to pojedyncza skórka. Jeżeli więc do tej pory wydaliśmy trochę gotówki na Valorant i nie do końca wiemy, ile, warto jest to sprawdzić.

Jak to zrobić?

  • Logujemy się na stronie Riotu.
  • Zostaniemy przeniesieni do zakładki „Checking Your Purchase History”.
  • Klikamy czerwony przycisk z napisem „GET MY PURCHASE HISTORY”.
  • Po krótkiej chwili powinna pokazać nam się historia zakupów oraz podsumowanie.

Niektórzy mogą doznać szoku, ile pieniędzy przeznaczyli na wirtualne przedmioty, a inni będą cieszyć się, że jest to tak mała kwota. Warto również dodać, że te informacje mogą być przydatne po włamaniu na konto. Między innymi, aby potwierdzić dane właściciela, pracownicy Wsparcia Gracza proszą o historię zakupów.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant