w

Oficjalna zapowiedź nowego agenta w Valorant. Wszystko, co o tym wiadomo

Riot Games

Riot rozpoczyna promocję nowego agenta, który już niedługo pojawi się w Valorant.


Ponad półtora miesiąca temu do Valorant trafił nowy agent – Yoru, który na ten moment cieszy się dużą popularnością. Riot jednak nie stoi w miejscu i już rozpoczęło promocję następnego bohatera.

Przypomnijmy, że tydzień temu na mapie zauważyć można było dziwne płomyczki, o których można przeczytać w tym artykule, a teraz otrzymaliśmy film oraz grafikę przedstawiającą fragment nowej postaci.

Zapowiedź następnego agenta

Dwa tygodnie temu w oficjalnym artykule deweloperzy przyznali, że następny agent będzie kontrolerem. W kilku zdaniach wypowiedzieli się na jego temat:

Czyli… została nam jeszcze przyszłość. Skoro wszyscy domagacie się następnego kontrolera, to go dostaniecie!

Jak już wcześniej mówiliśmy, pracując nad umiejętnościami agentów w VALORANT, staramy się przekraczać kolejne granice, ale jak na razie wszystkie rzeczy, które wam zafundowaliśmy, okazały się mniej rewolucyjne, niż zakładaliśmy. Tym razem jednak nasz nowy kontroler całkowicie zerwie ze schematami rozgrywki, do których zdążyliście przywyknąć. Ten agent zainteresuje wszystkich obdarzonych „galaktycznym intelektem”, którzy uwielbiają śledzić wszystko, co się dzieje na mapie.

Jest jeszcze kilka spraw, o których chcemy powiedzieć trochę więcej, ale poruszymy je w innym artykule. Możecie więc się spodziewać, że w kolejnych tygodniach dojdzie do pogłębionych dyskusji poświęconych agentom VALORANT.

Niedawno na mapie pojawiły się tajemnicze płomyczki, które prawdopodobnie zapowiadały nową postać. Teraz niemiecki profil Valorant na Twitterze opublikował tajemniczy film.

Gwiazdy oznaczają grind w Valorant.

Dodatkowo oficjalne konta opublikowały ciekawą grafikę przedstawiającą kilka elementów bohatera.

Lubię mieć wszystko dobrze przemyślane.

Na obrazku możemy zauważyć, że nowa postać jest zainteresowana innymi agentami. Dodatkowo prawdopodobnie znajduje się ona na lewej stronie dziennika, w prawym dolnym rogu. Może świadczyć o tym “czarna dziura”, która goni przeciwnika.

Według spekulacji i dotychczasowych dowodów nowy champion będzie korzystać z mocy gwiazd i spowalniać lub zatrzymywać wrogów za pomocą zwiększonej grawitacji “czarnej dziury”. Pamiętajmy jednak, że są to tylko domysły, a nie potwierdzone informacje, więc mogą być błędne.