w

Opis i prezentacja umiejętności Skye – nowej postaci, która pojawi się w Valorancie

Do Valoranta nadchodzi kolejna postać, tym razem jest to Skye.


Riot postanowił trochę przyspieszyć z wydawaniem nowości. Przypomnijmy, że oprócz Skye, do gry zostanie dodana również nowa, zimowa mapa. To na pewno spore zaskoczenie, ale jak najbardziej pozytywne.

Daniem głównym nadchodzącego aktu zdecydowanie jest Skye, czyli nowa postać. Już teraz możemy pokazać jej pełny wygląd, kawałek gameplay’a i opis skilli.

Umiejętności Skye – Valorant

Typ: Inicjator

Regrowth (C)

Wyposaż lecznicze świecidełko. PRZYTRZYMAJ STRZAŁ, by uleczyć sojuszników w zasięgu i linii wzroku. Umiejętność może być użyta ponownie, aż do wyczerpania zapasów leczenia. Skye nie może uleczyć samej siebie.

Trailblazer (Q)

Wyposaż Tasmańskie tygrysie świecidełko. STRZEL, by wysłać i przejąć kontrolę nad drapieżnikiem. Podczas kontroli, STRZEL, by rzucić do przodu, eksplodując we wstrząsowym podmuchu i zadając obrażenia bezpośrednio trafionym wrogom.

Guiding light (E)

Wyposaż świecidełko Sokoła. STRZEL, aby wysłać go do przodu. Przytrzymaj, aby skierować go w kierunku celownika. Użyj umiejętności ponownie w locie, aby przetransformować go w błysk.

Seekers (X – superumiejętność – 6 punktów)

Wyposaż świecidełko Poszukiwacza. STRZEL, aby wysłać trzech Poszukiwaczy w kierunku trzech najbliższych przeciwników. Jeżeli Poszukiwacz dotrze do celu, zbliży się do niego.

Nowa agentka na pewno namiesza w świecie Valoranta. Choć mało osób miało okazję nią grać, to już wywołuje spore kontrowersje – to jednak nieodłączny element wydawania postaci przez Riot w jakiejkolwiek grze.