w

Premiera Valorant już 3 czerwca 2020? Podpowiedź na zdjęciu pracownika Riotu

Wszyscy zainteresowani Valorant czekają na nowe informacje o ewentualnej becie, czy premierze gry. Wygląda na to, że małą podpowiedzią mógł podzielić się sam Riot.


Jedną z największych zagadek w kwestii Valorant jest zdecydowanie data bety i premiery. W sieci do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na ten temat, natomiast gracze na jednej z grafik od Riotu dostrzegli konkretną datę.

Premiera Valorant 3 czerwca 2020?

Jeden z pracowników Riotu, który w swoim opisie wprost wskazuje na pracę nad Valorant zamieścił na Twitterze taką oto grafikę:

Jak wiemy, część Riotu pracuje obecnie w domu. Jest to odpowiedź na jeden z postów pokazujących “domowe stanowisko”. Teoretycznie nie ma tu nic ciekawego. Mamy kolejny artwork z Valorant na tapecie i tyle. Ciekawie robi się dopiero po przybliżeniu.

Zdjęcie pochodzi z 14 marca, czyli sprzed kilku dni. Po prawej stronie widnieje jednak konkretna data – 3 czerwca. Czy to może być wielka data premiery?

Tego niestety nie da się potwierdzić. Dziwne też, że choć postacie pochodzą z Valorant, to logo jest inne od tego, które zaprezentowano jakiś czas temu.

Można to jednak tłumaczyć zaawansowaniem projektu. Nie wiadomo, z jakiego momentu poochodzi artwork. Być może było to jeszcze w momencie, gdy funkcjonowało stare logo. Swoją drogą może się ono kojarzyć z Apex Legends, natomiast jest odrobinę inne.

Niewiele, ale jednak logotypy się różnią. Być może dlatego postanowiono zmienić koncepcję, a grafika nie doczekała się aktualizacji.

Data 3 czerwca jest jak najbardziej możliwa, jeżeli chodzi o premierę. Przypomnijmy, że dotychczasowe komunikaty wspominały o lecie 2020.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant