w

Riot będzie musiał zmienić nowe skiny w Valorancie, bo za bardzo przypominają męskie genitalia?

Riot zmieni jedną z nowych skórek ze względu na skojarzenia graczy?


Niedawno podobna sytuacja miała miejsce w League of Legends. Tam nakrycie głowy jednej z postaci kojarzyło się społeczności z antykoncepcją. W efekcie skórkę zmieniono.

Riot podobne zarzuty usłyszał wobec jednego z smoczych skinów do broni o nazwie Judge. Tutaj ma chodzić o męskie genitalia.

Kuriozalna sytuacja w Valorancie?

O dziwo takich głosów jest naprawdę dużo i być może rzeczywiście deweloperzy będą musieli interweniować. Nowe skiny większości graczy do gustu, natomiast przy Judge niektórzy dopatrzyli się małej “wpadki”.

Chodzi tutaj o kształt, który ma się niezbyt dobrze kojarzyć. Wiemy już teraz z wypowiedzi twórców skórek, że były stworzenie takich skinów niesamowitym wyzwaniem i poświęcono na nie ogrom czasu. Zabawne, że wszystko to sprowadziło się finalnie do rozważań nad tym, co przypomina jedna z broni.

Nie wiadomo, czy Riot będzie zmieniał skórkę, czy zostawi ją dokładnie taką, jaka jest teraz. Na pewno zależy to od samych graczy. Jeżeli zbyt wiele osób będzie na to zwracać uwagę, to zapewne temat ten zostanie przekazany do odpowiedniego działu.