w

Valorant został kompletnie zjechany w ocenach, prawdopodobnie przez boty i trolle

Valorant został niesamowicie słabo oceniony, dlaczego?


“Review Bombing” to masowe, złe ocenianie gier. Zazwyczaj chodzi tutaj o jakiś ruch deweloperów, lub po prostu czyjąś niechęć do danej produkcji. Dokładnie to stało się prawdopodobnie w przypadku Valoranta.

Nowa gra Riotu na metacritic ma obecnie ocenę 3.0 i wydaje się, że jest to niesamowicie niska liczba, jak na tak dobrą grę. Wynik iście koszmarny.

Bardzo słabe oceny Valoranta

Valorant ma bardzo słabe oceny, natomiast nie jest to w żadnym wypadku miarodajne. Głównie dlatego, że część komentarzy w serwisie metacritic jest napisana po rosyjsku, inne wyglądają, jak wyjęte z translatora Google. Kolejne nie zawierają nic konkretnego, a ich autorzy twierdzą, że to beznadziejna produkcja i nie warto w nią grać.

W sieci istnieje kilka teorii odnośnie tego, kto jest za to odpowiedzialny. Część wskazuje na cheaterów, którzy jednak nie otrzymali ostatniej szansy i ich konta nadal są zablokowane. Inni zdecydowanie piszą o Rosjanach, kolejni o zagorzałych fanach CS:GO. Bardzo jednak możliwe, że to po prostu jakaś forma trollingu.

Ocena już się powoli podnosi, coraz więcej osób zauważa, że doszło tutaj do zbombardowania gry złymi opiniami, które nie mają większego pokrycia w rzeczywistości. Prawdopodobnie te oceny zostaną za jakiś czas zresetowane.