w

W Valorant nie będzie skórek postaci, ale wygląd agentów będzie się lekko zmieniał?

Leakerzy dotarli do grafik, które sugerują, że agenci w Valorant jednak będą się zmieniać.


W Valorant z pewnością nie będzie typowych skórek postaci. Wszystko przez to, by nie zaburzać gameplay’u dodatkowymi elementami kosmetycznymi, które w znaczący sposób mogłyby wpłynąć na widoczność postaci.

Tymczasem leakerzy dotarli do różnych wersji agentów, którzy czasem mają założoną dodatkową maskę, a czasem zmieniają kolor włosów.

Będą lekkie zmiany wyglądu?

Choć skinów nie będzie na pewno, to być może w grze znajdzie się opcja zmiany stylu postaci. Przykładowo w plikach odkopano wersję Sovy, który ma ciemne włosy. Jak to wygląda?

Postać w samej grze przedstawiona jest jako blondyn. To zrodziło wśród społeczności sporo pytań. Czy możliwe, że w ramach jakichś wyzwań, lub kontraktów będzie można odblokować inny wygląd postaci?

Póki co nie zostało to potwierdzone. Być może inne wersje postaci pochodzą z czasów testów, podczas których Riot Games testowało różny wygląd agentów.

Pytanie, o ile te różne wersje będą zmieniać wygląd i czy rzeczywiście będą dostępne. Może to być jednak całkiem ciekawa opcja, bo jak widać, zmieniałaby jedynie niektóre elementy – te, które nie wpłynęłyby bezpośrednio na widoczność bohatera na mapie.