w

W Valorant, podobnie jak w LoLu, gracze mogą otrzymać kilkadziesiąt VP za darmo, jak to zrobić?

Riot Games

Punkty Valorant za darmo? Jak je otrzymać?


Riot Games, tak samo jak w League of Legends, postanowił wprowadzić do Valoranta sposób na zdobycie dodatkowych kilku VP całkowicie za darmo. Jest jednak pewien haczyk i nie jest to do końca takie łatwe.

Po pierwsze musi nam brakować niedużej ilości waluty do skórki i należy wykonać pracę, za którą ją „wykupimy”. Jak to zrobić i o co z tym chodzi?

VP za darmo

Społeczność gry MOBA od Riotu zapewne zna ten sposób, ale nie każdy może wiedzieć, że został on przeniesiony również do Valorant. Mianowicie chodzi o stworzenie pracy graficznej przedstawiającej dodatek kosmetyczny, który chcemy kupić lub scenę, postać, broń lub cokolwiek innego z gry. W zamian Riot przyznaje na nasze konto kilka dodatkowych RP, o które poprosiliśmy.

Nie musi być ona dziełem sztuki i wystarczy, że narysujemy cokolwiek – liczą się chęci. Pamiętajmy jednak, że warunkiem jest to, że brakuje nam naprawdę niewiele VP, przykładowo 20. Jak to zrobić?

  • Wchodzimy i logujemy się na oficjalnej stronie wsparcia – KLIK.
  • Na dole wybieramy opcję wysłania zgłoszenia lub przechodzimy od razu tutaj.
  • Wybieramy odpowiednią kategorię: Zakupy i zawartość gry i w zapytaniu: Potrzebuje pomocy w innej sprawie.
  • Opisujemy problem i w załączniku umieszczamy narysowany przez nas obrazek.

Jeden z deweloperów określił nawet, o jaką sumę maksymalnie możemy się ubiegać.

Jak możemy wyczytać, jest to około 50 VP lub mniej. Jeżeli właśnie tyle nam brakuje, nie powinno być żadnych problemów i pracownicy powinni przyznać nam punkty, choć wiadomo – czasami zdarzają się wyjątki, dlatego warto być dobrej myśli.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant