w

Wiemy, jak brzmi polski głos nowej postaci w Valorancie. To Vampire żądna krwi przeciwników

Okazuje się, że kanał “Gamingowa Strefa Polskiego Dubbingu” odnalazł nowy głos, prawdopodobnie nadchodzącej postaci do Valoranta. Co ciekawe, tego nie ma w żadnej innej wersji językowej. Vampire usłyszymy tylko po polsku.


Następną postacią, jaka pojawi się w Valorancie będzie prawdopodobnie Vampire. W angielskiej wersji gry, wszystkie jej kwestie póki co podkłada Kalista. Jest to kwestia placeholerów.

W Polsce natomiast mogliśmy usłyszeć jedną, nową kwestię postaci. Jak brzmi zatem prawdopodobnie nowa agentka?

Następna postać w Valorancie po polsku

Z grafiki, jaką udostępnił Riot wiemy, że będzie to żeńska agentka. Wskazywaliśmy na to już wcześniej. But i “chuda” łydka sugerowały, że nie mówimy tutaj raczej o męskiej postaci.

Wiele osób łączyło tę postać z tą, która “wyciekła” jakiś czas temu. Przypomnijmy jednak, że but w tym wypadku nie bardzo się zgadza. Być może to wersja bohaterki jeszcze sprzed reworku wizualnego – jak w przypadku stojącego obok Brimstone.

Teraz dzięki uprzejmości kanału “Gamingowa Strefa Polskiego Dubbingu” możemy posłuchać, jak brzmi następna postać. Co ciekawe, te pliki znajdowały się w grze od dłuższego czasu. Poniższy fragment w oryginalne usłyszycie tylko tutaj.

“Moje serce łaknie świeżej krwi.”

Kwestia zgadza się z tymi, które występują w angielskiej wersji. Tam jednak o krwi wspominają inne postacie, a nie sama Vampire. Bardzo możliwe, że jedna z jej umiejętności będzie polegała właśnie na wysysaniu krwi i uzyskiwaniu w ten sposób dodatkowych informacji o przeciwnikach.

Na kanale znajduje się też nieco zmieniona wersja o mroczniejszym zabarwieniu.

W grze jednak usłyszymy ten pierwszy, można powiedzieć ugrzeczniony głos.