w

Zwiastun odcinka 6 w Valorant – Objawienie – pokazuje nową mapę. Czego można się o niej dowiedzieć?

Jak prezentuje się zwiastun kolejnego odcinka Valorant i co mówi o nadchodzącej do gry mapie?


Valorant podobnie jak pokrewna gra Riotu – League of Legends – regularnie otrzymuje aktualizacje oraz nowych agentów. Co 6 miesięcy do tytułu trafia kolejny odcinek, który wbrew pozorom nie wprowadza więcej nowej zawartości niż w częściej pojawiających się aktach.

Odcinki największy wpływ mają na rozgrywki kompetytywne i przyznawanie nagród za rangę. Co pokazuje najnowszy zwiastun i czego można dowiedzieć się z niego o mapie, która najprawdopodobniej wkrótce trafi do gry?

Zwiastun 6 odcinka Valorant – Objawienie

Riot w mediach społecznościowych jednego ze swoich tytułów opublikował czterominutowy filmik, który przedstawia wybranych agentów: Astrę i Harbor, którzy przemierzają lasy w Indiach, Fade, która znajduje się w klubie w Turcji, Omena i Sage na ćwiczeniach w siedzibach Valorant oraz Killjoy, Raze i Jett w restauracji w Korei.

Video

W pewnym momencie wszystkie grupy zostają wezwane w miejsce, które najprawdopodobniej będzie stanowiło mapę, która trafi do gry w czasie trwania tego epizodu.

Zwracając uwagę na szczegóły, można było dowiedzieć się jeszcze kilku rzeczy na temat lokalizacji, do której trafili agenci. Na urządzeniu przenośnym Fade można przyjrzeć się budynkowi widocznemu na zamieszczonej wyżej grafice, co może zdradzić układ najnowszej mapy.

Na jej telefonie natomiast widać jeszcze jedno ujęcie z trzema oznaczonymi na mapie punktami, które najprawdopodobniej będą miejscami podkładania Spike’a.

Na ten moment jest to wszystko, co wiadomo o nadchodzącej do Valorant nowej mapy. Odcinek 6 wejdzie w życie już 10 stycznia.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant