w

Jak będzie wyglądać przejęcie miasta Bloodhounda? Najnowszy zwiastun wydarzenia Apex Legends

Reklama

Na Youtube pojawił się zwiastun ukazujący rąbek tego, co gracze będą mogli zobaczyć w czasie wydarzenia.

Reklama


Dla aktualizacji, która do gry ma trafić już jutro, zmian przewidzianych w związku z rozpoczynającym się wydarzeniem jest naprawdę sporo. Począwszy od wprowadzenia do gry na stałe trybu duo, przez dodanie najbardziej lubianej przez graczy mapy, aż po przejęcie miasta Bloodhounda. W najbliższym czasie gracze z pewnością nie będą mieli okazji narzekać na nudę, a więcej o samym wydarzeniu można przeczytać w tym artykule.

Przejęcie miasta Bloodhounda

Przejęcie miasta okazuje się naprawdę wyjątkowe. Za sprawą zwiastunu gracze mogą poznać skalę całego wydarzenia i dowiedzieć się, na czym będzie ono polegało. Już na pierwszy rzut oka lokacja robi wrażenie i wygląda naprawdę klimatycznie i wyjątkowo.

ZOBACZ – Twórcy Apex Legends ujawnili poruszającą historię Bloodhounda

Poza wioską Bloodhounda, którą będą mogli odwiedzić gracze, w lokacji będzie znajdowało się coś na wzór areny, na której zespół będzie mógł zmierzyć się z Prowlerami – nowo dodanymi do Apex stworzeniami.

Po przejściu próby na graczy będą czekały nagrody, porównywalne z tymi, które można znaleźć w skarbcu.

ZOBACZ – Twórcy wyjaśniają, dlaczego są przeciwni trybowi solo w Apex Legends

Poza ujawnieniem areny w zwiastunie gracze mogą przyjrzeć się dokładniej skórkom dotyczącym wydarzenia zaprezentowanym już wcześniej.

Video

ZOBACZ – Bloodhound z Apex Legends – kobieta czy mężczyzna? Wyjaśnienia i stanowisko twórców

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends