w

Znamy lokalizację i datę wydarzenia Nuke w COD Warzone. Treyarch odsłoniło karty

Nadchodzi koniec 2. sezonu w COD Warzone. Gdzie nastąpi zapowiadana już wcześniej katastrofa?


Już od dłuższego czasu mówi się, że 2. sezon Call of Duty: Warzone zostanie zakończony katastrofalnym wydarzeniem. Wydarzenie to ma być powiązane przede wszystkim z zombie, które przybyły do Verdansk na statku Vodianoy. Treyarch bardzo podekscytował tym swoją społeczność. Oficjalny zwiastun wreszcie ujawnił potencjalną lokalizację i datę nadchodzącego eventu w COD, który będzie stanowić zakończenie drugiego sezonu.

Dokąd zmierza zombie i gdzie będzie miała miejsce cała akcja?

Deweloperzy postanowili nieco odsłonić swoje karty i przekazywać fizyczne wskazówki osobom wpływowym w społeczności Warzone. W przeszłości Treyarch przyzwyczaiło swoich graczy, że wcześniej wspomniane wskazówki są raczej tajemnicze, jednak teraz śmiało można powiedzieć, iż są zupełnie jasne i oczywiste.

Szereg influencerów opublikowało w swoich mediach społecznościowych zdjęcie paczki, którą otrzymali od deweloperów. Zawierała ona hełm z napisem “Verdansk Dam” i ostrzeżenie.

Powyższa paczka deweloperów ujawnia, że całe wydarzenie będzie miało miejsce już 21 kwietnia o godzinie 12 po południu. Cała atmosfera, która od dłuższego czasu jest budowana przez Treyarch, sugeruje, że programiści przygotowali coś naprawdę wielkiego. Pozostaje tylko czekać.