w

Gracze COD Warzone w szoku widząc nowe cheaty, jakimi popisują się nieuczciwe osoby

Nowy typ cheatów w COD Warzone szokuje społeczność graczy.


Dotychczas w Call of Duty: Warzone najpopularniejszymi cheatami był oczywiście aimbot oraz ESP. Te cheaty były dostatecznie irytujące, lecz szerzej znane graczom, chociażby dzięki transmisjom z oszukiwania na Twitchu czy Facebooku.

Tak czy inaczej, twórcy haxów stworzyli coś jeszcze potężniejszego, co zadziwia nie tylko graczy, ale również profesjonalnych zawodników.

Na czym polegają nowe cheaty w COD Warzone?

Jak widać na poniższym filmie – oszust poza aimem czy ESP ma dostęp do gogli noktowizyjnych oraz możliwość zmiany nazw innych graczy. Wcześniej zidentyfikowanie cheatera nie było aż takie łatwe, jednak nowe haxy mają ten plus, że bardzo łatwo je zauważyć, po prostu oglądając grę danego gracza.

Oczywiście gogle noktowizyjne z reguły nie muszą mieć konkretnego zastosowania. Oszuści używają ich tylko i wyłącznie dla popisania się swoim oprogramowaniem, które niszczy rozgrywkę innym.

Co ciekawe, oszust z powyższego materiału gra na jednym koncie już od 5 miesięcy i przez ten czas nie został ukarany banem. Na szczęście cheaty “nie są na sprzedaż”, zatem istnieje nadzieja, że nie rozprzestrzenią się one wśród społeczności Call of Duty: Warzone.