w

“Broń trolli” staje się OP? Gracze COD Warzone domagają się osłabienia Nail Guna

Czy Nail Gun wydany w COD Warzone zostanie osłabiony przez deweloperów?


Nail Gun został wprowadzony w 4. sezonie Call of Duty: Warzone, wraz z MG 82 LMG oraz C58 Assault Rifle. Już teraz wiadomo, że deweloperzy zamierzają osłabić MG 82, jednak wydaje się, że Nail Gun również będzie potrzebował nerfa.

Broń ta co prawda nie posiada żadnych dodatków i cechuje się niską szybkostrzelnością, lecz mimo to potrafi być naprawdę śmiercionośna.

Czy Nail Gun rzeczywiście wymaga osłabienia?

Nail Gun jest w stanie powalić przeciwnika za pośrednictwem 4 strzałów, w związku z czym jest bardzo skuteczną bronią, szczególnie na krótkim dystansie. Co więcej, cechuje się bardzo wysoką mobilnością, zatem pozwala na agresywne natarcie na rywali. To broń, która jest zbyt bardzo skuteczna, więc społeczność pragnie jej osłabienia.

To broń dla trolli, przeznaczona wyłącznie do gry w trybie wieloosobowym 6 na 6. Ta broń w grze BR nie ma miejsca na bycie meta SMG. [Nail Gun] powinien być osłabiony do punktu, w którym nie nadaje się do użytku jako właściwy pistolet maszynowy.

Trudno powiedzieć, czy deweloperzy zdecydują się na wprowadzenie jakichkolwiek zmian, lecz wydaje się, że te są konieczne. Wielu graczy zaczyna narzekać na rażącą siłę ognia Nail Guna, w związku z czym można przeczuwać, że Raven Software postanowi się zająć tym problemem.