w

Do COD Warzone wchodzi nowa aktualizacja sezonu 3. Co zmienia?

Prawie połowa 3 sezonu w COD Warzone za nami. Deweloperzy dodają spory update do gry.


3 sezon w Call of Duty: Warzone jest już niemal w połowie ukończony, w związku z czym Activision i Raven Software postanowiły opublikować kolejną dużą aktualizację do gry. Zawiera ona całkiem sporo interesujących zmian, które mogą nieco odświeżyć rozgrywkę.

Na pierwszy rzut oka można zobaczyć przede wszystkim nowe elementy kosmetyczne związane z Rambo i Szklaną Pułapką.

Co zmieniło się w COD Warzone?

W grze pojawił się pakiet Rambo Operator, który posiada kultową postać jako operatora, a ponadto trzy schematy broni legendarnej, kartę przywoławczą, emblemat, zegarek i charma.

Dodano także pakiet Szklana Pułapka operator, dzięki któremu można zdobyć między innymi postać Johna McClane’a.

W Warzone na Verdansk pojawiły się również zmiany na mapie, a mowa tutaj oczywiście o wieży ze Szklanej Pułapki, czyli Nakatomi Plaza, którą dodano w Downtown, oraz liczne campingi zastąpione obozami przetrwania w stylu Rambo. W miejsce wieszaków lotniczych w północno-zachodniej części mapy dodano nową placówkę CIA.

Z nowych broni należy wyróżnić łuk bojowy oraz nóż balistyczny. Ciekawostką jest, że strzały z łuku są wybuchowe, zatem można zadawać nimi ogromne obrażenia, zarówno graczom, jak i pojazdom. Jeśli natomiast chodzi o nóż balistyczny, to jest to „wszechstronna broń, stworzona z myślą o cichych zabójstwach z wielu odległości, pozwala na ataki wręcz z bliska oraz ostrza pocisków z krótkich i średnich dystansów„.

Wśród broni część z nich została poddana kluczowym zmianom, jak chociażby AK-74u, które zostało zbuffowane, a konkretnie jego maksymalny zasięg i prędkość pocisku. W przypadku PPSh-41 zwiększono maksymalne obrażenia i zasięg.

Deweloperzy postanowili dodać również nowy tryb w grze, który ma tylko pięć etapów:

  • Brak Gułagu po śmierci,
  • Kolegów z drużyny da się sprowadzić z powrotem za pomocą stacji zakupowych lub nieśmiertelników,
  • Po likwidacji przeciwnicy upuszczają nieśmiertelnik,
  • Im więcej nieśmiertelników zbierze gracz, tym więcej nagród odblokuje.

ZOBACZ – Gamebreaking exploit w COD Warzone, który sprawia, że gracz zostaje uwięziony pod mapą

Wspinając się po drabinie nagród można zdobyć UAV, żeton odrodzenia, zaawansowaną maskę gazową lub premię specjalistyczną. Warto również dodać, że tryb ten jest ograniczony czasowo.

Śmiało można powiedzieć, że aktualizacja ta jest naprawdę porządna i wprowadza pewien powiew świeżości do gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty