w

Jak naprawić problem z niewyświetlającą się listą znajomych w COD Warzone?

W COD Warzone często pojawia się problem z niewyświetlającą się listą znajomych.


Integracja Call of Duty: Warzone z Black Ops Cold War spowodowała kilka problemów. Do jednych z nich zdecydowanie należy lista znajomych, która znika w dosłownie niewyjaśnionych okolicznościach.

Problem ten jest dość stary, jednak nadal nie został skutecznie naprawiony przez deweloperów i pojawia się u wielu graczy. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego kłopotu.

Jak można sprawnie naprawić ten problem?

Xbox i PlayStation

Na konsolach wystarczy po prostu ponownie uruchomić grę, jednak jeśli to nie załatwia problemu, to należy sprawdzić, czy tytuł został zaktualizowany. Czasami zdarza się tak, że niezaktualizowana gra nie wyświetla listy znajomych, więc wystarczy tylko pobrać update i wszystko powinno wrócić do normy po ponownym uruchomieniu gry.

PC

Na komputerze problem ten da się naprawić, zwyczajnie wyłączając i ponownie uruchamiając grę, lecz da się go szybko ominąć. Jest to możliwe za pośrednictwem Discorda, który jest zintegrowany z Warzone lub w ten sposób dołączyć do znajomego. Innym sposobem na obejście jest stworzenie regimentu. Co należy zrobić?

  • Przewiń do „Regimenty” na liście przyjaciół Warzone i załóż go.
  • Użyj przycisku zaproszenia, aby dodać konta Activision do swojego regimentu.
  • Gdy gracze dołączą, będziesz mógł zaprosić ich do gier Warzone za pośrednictwem regimentu.
  • Jeśli żaden z tych sposobów nie doprowadzi do rozwiązania problemu z listą znajomych, należy skontaktować się z pomocą techniczną Raven i Activision, ponieważ podczas gry może wystąpić większy problem.

Mimo licznych aktualizacji od momentu pojawienia się problemu deweloperzy nadal nic z nim nie zrobili. Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek go naprawią, jednak póki co pozostaje korzystać z powyższych sposobów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty