w

Gracze COD Warzone zazdroszczą APEX Legends jednej rzeczy. Chodzi o strzelnicę

Społeczność COD Warzone chce, aby dodano do gry jedną prostą funkcję, którą spotkać można w APEX Legends.


Społeczność graczy w ostatnich kilku latach bardzo zaskarbiła sobie tytuły z gatunku battle royale. Rynek oczywiście nie zignorował fali sporego popytu i tego typu produkcje zaczęły rosnąć jak grzyby po deszczu. Nie dziwi więc fakt, że niektóre tytuły wzajemnie “pożyczają” sobie niektóre rozwiązanie, często chociażby z woli graczy.

Nie inaczej będzie w przypadku pewnego rodzaju strzelnicy, czyli trybu, w którym gracze mogą przetestować swoje wyposażenie. Takie rozwiązanie istnieje już w APEX Legends, natomiast gracze Warzone również proszą deweloperów o coś takiego.

Strzelnica w COD Warzone ma spore szanse na znalezienie się w grze

Jeden z członków społeczności Reddita, “Lifeesstwange”, poprosił deweloperów o dodanie strzelnicy do COD Warzone. Pomysł uzyskał spore poparcie ze strony graczy, zatem można liczyć, że deweloperzy dostrzegą ten wpis i rozważą cały pomysł.

Gracze chcieliby, aby strzelnica została dodana do COD Warzone chociażby po to, aby nie było konieczności wchodzenia do meczu tylko po to, by dowiedzieć się, że dane wyposażenie to “śmieci”. Ponadto mogłaby ona umożliwiać treningi i rozwijać umiejętności społeczności.