w

Kiedy sezon 3 w COD Warzone? Data zakończenia 2 sezonu, plotki o nowej mapie i więcej

Każdy sezon wnosi mnóstwo nowej zawartości do COD. Nie inaczej jest w przypadku 2. sezonu.


Deweloperzy COD, dodając nowy sezon do jednej ze swoich gier, zawsze obdarowują społeczność całą masą nowej zawartości. To właśnie dlatego są one aż tak bardzo wyczekiwane przez graczy.

Co ciekawe istnieją już pewne plotki i informacje na temat sezonu trzeciego i zawartości, którą miałby wraz ze sobą wprowadzić.

Kiedy zakończy się sezon drugi i rozpocznie trzeci?

Podobnie jak w poprzednich sezonach, tym razem również aktualizacja Warzone daje jasny obraz tego, kiedy będzie można spodziewać się trzeciego sezonu. Zgodnie z przepustką bojową – bieżący sezon ma trwać 55 dni. Oznacza to, że zakończy się prawdopodobnie 21 kwietnia, jednak zawsze istnieje możliwość drobnych opóźnień lub zmian.

Śmiało można stwierdzić, że sezon trzeci znajdzie się w grze w ten sam dzień, co zakończony zostanie sezon drugi, czyli właśnie 21 kwietnia. Deweloperzy jeszcze oficjalnie nie potwierdzili tej daty, jednak jest to najbardziej prawdopodobna data.

Nowe mapy już w kolejnym sezonie?

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza rocznica powstania Call of Duty: Warzone, w związku z czym społeczność graczy oczekuje pojawienia się nowej mapy. Obecnie w Verdansk można spotkać zombie, natomiast bunkry otwierają się w kluczowych lokalizacjach. Może to oznaczać nadchodzące zdarzenie nuklearne, a według przecieków nowa mapa jest w drodze.

Mówi się, że nowe pole walki ma mieć motyw z lat 80. i będzie zawierać mnóstwo kultowych punktów POI z serii Black Ops, jednak są to tylko niepewne przecieki.

Nowa broń i plany?

Tradycyjnie wraz z nadejściem 3. sezonu będzie można spodziewać się kilku nowych broni i planów. W chwili obecnej nie ma żadnych przecieków, ani tym bardziej oficjalnych informacji na ten temat, jednak zapewne wcześniej czy później takowe uzyskamy. Można się jednak spodziewać dużej różnorodności nowych schematów w kolejnym sezonie COD Warzone.

W związku z planami dotyczącymi Verdansk – nadejście 3. sezonu może być jeszcze bardziej ciekawsze i przynieść ze sobą więcej zmian, niż sezon 2. Na to wszystko będzie trzeba poczekać jeszcze niecałe 2 miesiące.